• Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Poluda Igor
  RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  mikrofon
  Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
 • Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
  Nguyễn Công
  makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Kumaş yapıştırma ve kesme için 35Khz 800w Döner Sistemli ultrasonik dikiş makinesi parçası

Menşe yeri Çin
Marka adı RPS-SONIC
Sertifika CE
Model numarası RPS-R35
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton
Teslim süresi 1 GÜN
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 100 takım/ay

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Sıklık 35KHz Güç 800W
Korna malzemesi Çelik Hız 20m/dak
Kaynak Tipi Kaynak yapmaya devam eder Gerilim 220V/50Hz veya 110V/60Hz
jeneratör dijital paket Karton
Ağırlık 15kg
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Kumaş yapıştırma ve kesme için Döner Sistemli 35Khz ultrasonik dikiş makinesi parçası

 

Parametre

 

Öğe Parametre
Sıklık 35 KHZ
Güç 800 W
korna genişliği 11.5 mm (özelleştirilmiş)
Döner korna çapı 108 mm 106 mm
Genlik 25 mikron 22 mikron
Döner korna malzemesi hızlı çelik Titanyum
Dönen hız 3000 dev/dak  
Sertlik 58-62HRC 30 ~ 3 2HRC

 

Tanım

 

Ultrasonik dikişsiz dikiş sistemi, 35k ultrasonik dönüştürücü, korna (sabit işlev), disk şeklindeki kaynak kafası ve destekleyici özel CNC güç kaynağından oluşur.Ultrasonik sayısal kontrol güç kaynağı, şebeke gücünü 35k yüksek frekanslı yüksek voltajlı alternatif akıma dönüştürür ve bunu ultrasonik dönüştürücüye besler.Ultrasonik dönüştürücü, elektrik enerjisini mekanik enerjiye (ultrasonik dalga) dönüştürür ve dönüştürücü, uzunlamasına yönde teleskopik hareket yaptığında titreşim genliği üretir ve ardından boynuz aracılığıyla disk şeklindeki kaynak kafasına iletir.Böylece disk şeklindeki kaynak kafası kaynaklı olup, bir çerçeve, bir baskı tekerleği ve yardımcı yapı ve kontrol bileşenleri ile donatılmış eksiksiz bir ultrasonik kesim ve dikiş makinesidir.

 

Ultrasonik yapıştırma, birleştirilecek malzemeler ultrasonik bağlayıcının boynuzu ile dönen tekerlek arasına yerleştirildiğinde gerçekleşir.Yüksek frekanslı titreşimler, sentetik liflerin yumuşamasına ve kaynaşmasına neden olarak dayanıklı bir sızdırmazlık oluşturan bölgesel ısı oluşumuna neden olur.

RPS-R35 Ultrasonik Dikiş Makinesi, 35khz'lik bir akıllı ultrasonik kaynak makinesidir ve akıllı takip eden ultrasonik jeneratör, yüksek Q dönüştürücü ve aşınmaya dayanıklı alet kafası ile donatılmıştır.Kesmede, kaynakta ve dikişte kullanılırsa kullanılsın.Kaynak dikişinden sonra ürün düz, kırışıksız ve yüksek verimlidir.Tüm boyuttaki makinede hız özelleştirme, veri depolama, basınç ayarı, çiçek çarkı çeşitliliği, anormal alarm ve diğer işlevler bulunur.

Kumaş yapıştırma ve kesme için 35Khz 800w Döner Sistemli ultrasonik dikiş makinesi parçası 0

 

 

Dokumasız çanta yapımında kullanılan uygulamalar

1. Dokumasız torba dikişi: Ultrasonik kaynak kullanımı, iğne ve iplik ihtiyacını ortadan kaldırır, sık iğne değiştirme zahmetinden kurtarır, geleneksel dikişin kırık bağlantı yerlerine sahip değildir ve ayrıca düzgün bir şekilde kesip kapatabilir. çantalar..Dikiş ayrıca dekoratif bir rol oynar.Güçlü yapışma özelliğine sahiptir, su geçirmez etki, net kabartma, yüzeyde daha fazla üç boyutlu kabartma etkisi, hızlı çalışma hızı, iyi ürün etkisi ve üst düzey güzellik elde edebilir;kalite garantilidir.

2. El kayışını yapmak: ultrasonik dantel makinesini ve bir kesme makinesini birbirine bağlayın ve ultrasonik dantel makinesini otomatik olarak el kayışını yapabilen otomatik olarak ayarlayın.

Ultrasonik dantel makinesi (yarı otomatik dokuma olmayan çanta makinesi) paketleme endüstrisinde, giyim endüstrisinde, güzellik endüstrisinde, hizmet sektöründe, ev aletleri endüstrisinde, dokuma olmayan giysilerde, büro malzemeleri, oyuncak endüstrisinde vb. -dost çantalar, hediyelik çantalar, alışveriş çantaları, reklam çantaları, dokuma olmayan çantalar, hediyelik çantalar, dokuma olmayan çantalar, dokuma olmayan elbise çantaları, kozmetik çantaları, takım çantaları, reklam önlükleri, dokuma olmayan bilgisayar kılıfları, TV setleri, klima takımları, çamaşır makinası takımları, tozluk kılıfları ve diğer çevre dostu non-woven ürünlerdir.

Kumaş yapıştırma ve kesme için 35Khz 800w Döner Sistemli ultrasonik dikiş makinesi parçası 1