• Poluda Igor
    RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
  • mikrofon
    Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
  • Nguyễn Công
    makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Koruyucu Giysi Ultrasonik Dikiş Makinası 800 Watt 35Khz Dijital

Menşe yeri Çin
Marka adı Rps-sonic
Sertifika CE
Model numarası RPS-SR35
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri KARTON
Teslim süresi 1 GÜN
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 200 ADET/AY
Ürün ayrıntıları
Sıklık 35Khz Güç 800w
Boynuz malzemesi Titanyum Korna tipi Döner
Başvuru Ultrasonik kumaş kesme ve mühürleme
Vurgulamak

Ultrasonik Dikiş Makinası 800 Watt Koruyucu Giysi Ultrasonik Dikiş Makinası

,

Protective Clothing Ultrasonic Sewing Machine

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Koruyucu giysiler için 35Khz 800w Dijital Ultrasonik dikiş makinesidikiş

 

Parametre

 

Çıkış gücü : 800W
Güç Girişi : 200V/50Hz
Çıkış frekansı : 35KHz
Çalışma sıcaklığı : -10-28C
Çalışma hızı : 0-8m/dak
Donanımlı desen kalıbı : 0-100 mm
Makine boyutu ( U * G * Y ) :1300 * 600* 1260 mm
Makine Ağırlığı : 150 Kg

 

Tanım

 

Ultrasonik dikiş makineleri dikişsiz giyim endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ultrasonik dikiş makinesi iki kumaş arasında kaynak yapmak için kullanılır.Bu ultrasonik dikiş makinesi, popüler bir dikiş makinesi platformuna sahiptir ve özel eğitim gerektirmeden ustaca çalıştırılabilir.Sadece mevcut bir dikiş makinesi gibi çalışır.Ultrasonik dikiş makinesi, sızdırmazlık kumaşı ile kumaşı kesecektir.Kesme ve yapıştırma işlemi yeniden açıldığında, kumaş levhanın bağlantı hatları neredeyse görünmez olacak ve dikiş kumaşın kendisinden daha kalın olmayacaktır.

 

Özellikler

 

1. Ultrasonik dikiş kullanımı, iğne ve iplik ihtiyacını ortadan kaldırır, sık iğne ve iplik değiştirme derdinden kurtarır, geleneksel dikişin bağlantısız bağlantılarına sahip değildir ve ayrıca tekstillerin düzgün bir şekilde kısmi kesilmesini ve sızdırmazlığını sağlayabilir.Dikiş de dekoratif bir rol oynar.Güçlü bir yapışmaya sahiptir, su geçirmez etki, net kabartma, yüzeyde daha fazla üç boyutlu kabartma etkisi, hızlı çalışma hızı, iyi ürün etkisi ve üst düzey güzellik elde edebilir;kalite garanti edilir.
2. Lijin ultrasonik ve özel çelik tekerlek işlemeyi kullanarak, sızdırmaz kenar çatlamaz, kumaşın kenarına zarar vermez ve çapak veya kıvrılma olmaz.
3. Üretim sırasında ön ısıtma gerekmez ve sürekli çalışma mümkündür.
4. Kullanımı kolaydır, geleneksel dikiş makinesi çalıştırma yönteminden çok farklı değildir, sıradan dikiş işçileri çalışabilir.
5. Düşük maliyetli, geleneksel makinelerden 5 ila 6 kat daha hızlı ve yüksek verimlilik.

 

Uygulanabilir Ürünler

Giysi dantelleri, yatak örtüleri, yastık kılıfları, araba örtüleri, çadırlar, paketleme kemerleri, sırt çantaları, seyahat kemerleri, el kemerleri, perdeler, yağmurluklar, rüzgarlıklar, kar montları, oyuncaklar, eldivenler, masa örtüleri, sandalye örtüleri, nevresim örtüleri, maskeler, saç Süslemeleri , aksesuarlar, şemsiyeler, abajurlar vb.

 

Ekipman işlevi


1. Ultrasonik dikiş makinesi, giysi yapımı için ultrasonik titreşim ve çelik tekerlekler kullanır, basınçlandırmadan sonra yukarıda açıklanan işlevleri elde edebilir.
2. İşlem sırasında duman veya kıvılcım oluşmaz, kumaşın kenarına zarar gelmez ve çapaklar da önlenebilir.
3. Lijin çiçek çarkının değiştirilmesi kolaydır ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli yuvarlak çiçek çarkları değiştirilebilir.
4. İmalat sırasında ön ısıtma gerekmez ve sürekli çalışma mümkündür.
5. Renkli kağıt ve altın folyo kağıdı eklenebilir ve basınç uygulandığında baskı ve sıcak damgalama işlevi elde edilebilir.
6. Yorgan, şemsiye vb. gibi daha geniş enli ürünleri tek seferde tamamlamak için birden fazla ünite özel bir makinede birleştirilebilir.
7. Çiçek çarkı özel alaşımlı çelikten yapılmıştır ve aşınma direnci ve uzun hizmet ömrü özelliklerine sahip özel ısıl işleme tabi tutulmuştur.
8. Ultrasonik sütür makinesi, basit mekanik çalıştırma ve kolay bakıma sahiptir.Gürültü girişimini önlemek için 20KHZ düşük gürültülü ultrasonik kullanır.

 

35Khz 800w Digital Ultrasonic Sewing Machine For Protective Clothing 0