• Poluda Igor
    RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
  • mikrofon
    Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
  • Nguyễn Công
    makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Gıda Kesme için 20K 1000w Titanyum Bıçaklı Ultrasonik Kesme Makinesi

Menşe yeri Çin
Marka adı Rps-sonic
Sertifika CE
Model numarası RPS-C305
Min sipariş miktarı 1 parça
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri KARTON
Teslim süresi 1 GÜN
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini 200 ADET/AY
Ürün ayrıntıları
Sıklık 20Khz Güç 1000w
Boynuz malzemesi Titanyum bıçak boyutu 305 mm
Jeneratör Dijital Voltaj 220/110V
Uygulama Ultrasonik gıda kesici Ağırlık 15kg
Vurgulamak

20K Ultrasonik Kesme Makinesi

,

Titanyum Ultrasonik Kesme Makinesi

,

Dijital Jeneratör Ultrasonik Kesme Makinesi

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Gıda Kesme için 20Khz 1000w Titanyum Bıçaklı Ultrasonik Kesme Makinesi

20Khz 1000w Titanyum bıçak Kek ekmek peynir kesimi için ultrasonik gıda kesme makinası

 

Parametre

 

makine Ultrasonik kek Kesici
Frekans (KHz) 20Khz
Güç 1000W
Kesme Bıçağı / Boynuz Titanyum
Gerilim (V) 220V
bıçağın genişliği ihtiyacına bağlı
kesme kalınlığı maks. 86 mm
Korna genliği 10-40μm
Ekipman ağırlığı 8kg

 

Tanıtım

 

Ultrasonik gıda kesme, aleti yüksek frekanslarda titretmek için kullanan bir işlemdir.Takıma ultrasonik titreşim uygulamak, neredeyse sürtünmesiz bir kesme yüzeyi üretebilir ve
Birçok fayda sağlar.Bu düşük sürtünmeli kesme yüzeyi, birçok gıdayı kırık parçalar oluşturmadan temiz bir şekilde ince dilimler halinde kesebilir.

Ultrasonik tahrik gücü, gücü yüksek frekanslı ve yüksek voltajlı alternatif akıma dönüştürür ve ultrasonik dönüştürücüye iletir.Ultrasonik dönüştürücü, giriş elektrik enerjisini mekanik enerjiye, yani ultrasonik dalgaya dönüştürebilir.İfade, dönüştürücünün uzunlamasına yönde ileri geri hareket etmesidir.Germe egzersizinin frekansı, sürüş güç kaynağı tarafından sağlanan yüksek frekanslı AC akımının frekansına eşittir.Kornanın işlevi, tüm ultrasonik titreşim sistemini sabitlemek ve dönüştürücünün çıkış genliğini arttırmaktır.
Bir yandan, aletin (bıçağın) ilerlemesi, genliği yükseltir ve ultrasonu odaklar.Öte yandan, ultrasonik dalgalar verin ve ultrasonik enerjiyi kesilecek malzemenin kesme kısmına yoğunlaştırmak için kesme bıçağına benzer bir kesme bıçağı kullanın.Büyük ultrasonik enerjinin etkisi altında parça hemen yumuşar ve erir ve gücü büyük ölçüde azalır.Bu sırada küçük bir kesme kuvveti uygulandığı sürece malzemelerin kesilmesi amacına ulaşılabilmektedir.
Bu ultrasonik kesme bıçağı, neredeyse sürtünmesiz bir yüzey üretebilir, böylece gıda yapışmasını ve deformasyonunu en aza indirir.Bu işlem, birden fazla katman keserken kesiyi kirletemez.Kesme işlemi sırasında ürünü ezmeyin veya zarar vermeyin, böylece hurdayı azaltın.Peynir, ekmek, kek, sığır eti ve diğer yiyecekler, yumuşak bir matriste bile dilimlendiklerinde neredeyse hiç yer değiştirmez.Hızlı ultrasonik teknoloji, daha büyük bir işleme penceresi sağlar, kesme hızı büyük ölçüde geliştirilebilir ve ultrasonik kesme ekipmanımızı mevcut üretim hattına uyarlamak kolaydır.

 

Özellikleri

 

◆Yapışmaz gıda bıçağı: Ultrasonik kesme ekipmanının otomatik temizleme işlevi vardır.Geleneksel kesme sistemiyle karşılaştırıldığında, temizleme süresi %70~90 oranında kısaltılabilir.

Saniyede 2000 yüksek hızlı mikro titreşim ile, bıçak gıda ile kirlenmeyecektir, bu da mevcut diğer otomatik kesme ekipmanlarını kullanırken bıçağın yıkanması sırasında ekipman arıza süresini en aza indirebilir.)

◆Saniyede 20.000 ultrasonik titreşim sayesinde, gıda ile kesici kafa arasındaki sürtünme küçük bir miktara düşürülür, böylece kesme işlemlerinin üretim verimliliği iyileştirilir.

◆Kesiğin düzgün, pürüzsüz ve deforme olmadığından emin olun ve ürünün görünümünü ve değerini iyileştirin.(İyi bir kesme yüzeyi sağlayın).

◆Gıda kesildiğinde oluşan artıkları azaltın ve arıza süresini ve temizlik süresini azaltın.

◆Bıçak gövdesi, dayanıklı olan titanyum alaşımlı malzemeden yapılmıştır.

◆Kesme işleminde, gıdanın durdurulmasına gerek yoktur ve üretim verimliliğini artıran sürekli kesim korunur.

◆Sıradan kesme yöntemleriyle kesilmesi zor olan pastacılık malzemelerini veya ürünleri kolayca kesebilir ve kesim yüzeyi düzgün ve pürüzsüzdür, bu da daha yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

◆Kirlilik yok: Kesim sırasında kesici kafanın sıcaklığı 50°C'nin altındadır, bu nedenle duman ve koku oluşmayacaktır, bu da kesim sırasında yaralanma ve yangın tehlikesini ortadan kaldırır.

◆Kolay kullanım: Kesim bıçağı ultrasonik jeneratöre bağlanır, jeneratör 220V şebekeye bağlanır ve şalter kesim için açılabilir.Elle kesmeyi destekler ve hava soğutmalı bir arayüz ile donatılmıştır.◆Küçük boyut, geniş kurulum alanı yok, kurulum için özel ekipman yok.

 

Resimler

Gıda Kesme için 20K 1000w Titanyum Bıçaklı Ultrasonik Kesme Makinesi 0