• Poluda Igor
  RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
 • mikrofon
  Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
 • Nguyễn Công
  makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Biyobozunur Çay Poşeti Sızdırmazlık İçin Yüksek Verimli Ultrasonik Kaynak Dönüştürücü 28Khz

Menşe yeri Çin
Marka adı RPS-Sonic
Sertifika CE
Model numarası RPS-T3828-4Z
Min sipariş miktarı 5 takım
Fiyat negotiation
Ambalaj bilgileri Köpük Karton
Teslim süresi 2 gün
Ödeme koşulları T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 200 set / ay
Ürün ayrıntıları
Sıklık 28Hz Çap 380mm
ad ultrasonik güç dönüştürücü güç 800w
Kapasite 7600-8500 direnç < 10 Ω
Vurgulamak

yüksek frekanslı ultrasonik dönüştürücü

,

ultrasonik osilatör

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

Biyobozunur Çay Poşeti sızdırmazlığı için 28Khz ultrasonik kaynak dönüştürücü

 

 

 


İnsanın işitme aralığının dışındaki tüm seslere ultrason denir.Standart olarak insan işitme eşiği 18 kHz olarak ayarlanmıştır.Enerji taşıyıcı olarak ultrasonik titreşim kullanılır.Enerji, bir elektrik dalgasının dönüştürücüsü (titreşimli eleman) tarafından mekanik bir titreşime dönüştürülür.Hava gürültü titreşimine karşı yüksek bir direnç oluşturduğundan ve enerji en az direnç yolunu takip ettiğinden, enerji sonotrot yönünde hareket edecektir.
Sonotrot, ürünle maksimum temas yüzeyine uyarlanmış bir araçtır.Bu noktada enerji yine en az dirençli yolu takip eder ve ürüne doğru devam eder.

 

Enerji transferi

Ürüne bir kaynak yapısı takılmıştır.Bu kaynak dikişi yapısı temelde enerji akışı için yüzeyin incelmesi (bariyer) şeklindedir.Bariyer direnç demektir, direnç ise ısı demektir.Direnç yeterince büyük olduğunda, ısı üretimi plastiğin erime noktasına ulaşmaya yetecek kadar büyük olacaktır.Sonuç, bir kaynak öncesi konstrüksiyonun yapıldığı noktada bir eriyiktir.Bir eriyik oluşur oluşmaz, yüzey ve enerjinin emilimi artacaktır;dalgaya karşı direnç azalır.Erime süreci durur.Sonuç olarak, sıcaklık daha fazla yükselmez;yanma önlenir.Gerekli titreşimleri üretmek için ultrasonik bir kaynak makinesi gereklidir.Bu makine birkaç bileşenden oluşur (şekle bakın).

Ultrasonik Dönüştürücüler ve Ultrasonik Dönüştürücüler aynıdır.Transdüser terimini kullanan bir Ultrasonik OEM, Dukane Corporation vardır.Branson, Sonics and Materials, Rinco, Telesonics ve Herrmann gibi diğer tüm ultrasonik OEM üreticileri, bunları Dönüştürücüler veya Konvertörler olarak adlandırır.Ultrasonla kesilmesi, açıyı çok belirgin ve güzel kılar.Ayrıca çayı tam formda tutabilir.Kapasite: 1500-2400 torba / saat, Elektronik tartım ölçüm yöntemleri farklı hammaddeleri doldurmak için rahatlıkla kullanılabilir.

Ambalaj malzemesi: Naylon, PLA, polyester ağ, dokuma olmayan kumaşlar gibi ultrasonik sızdırmazlık malzemeleri.
 

 

 

Jeneratörün elektriksel ultrasonik enerjisini mekanik salınıma dönüştürmek için ultrasonik dönüştürücülere ihtiyaç vardır.Ultrasonik dönüştürücülerimiz, yüksek kaliteli, tam otomatik CNC torna tezgahlarında kendi bünyemizde üretilmektedir.Ultrasonik dönüştürücüler, mekanik bileşenlerden ve polarize seramik disklerden oluşur.Paslanmaz çelikler veya titanyum gibi yüksek kaliteli metal alaşımlarından yapılmıştır.Titanyum alaşımlarımız için havacılık ve uzay teknolojisine uygunluğunu sertifikalar ve test raporları ile kanıtlayabiliyoruz.Geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilen 20 ila 90 kHz ultrasonik dönüştürücüler sunuyoruz, örneğin:

 • Ultrasonik kaynak
 • Ultrasonik kesim
 • Ultrasonik eleme
 • Ultrasonik temizleme
 • Ultrasonik lehimleme
 • Ultrasonik atomizasyon
 • Ultrasonik tornalama

 

 

 

Teknik veri  
Uygulanabilir performans: 4000 Watt'a kadar
Frekanslar: 20 - 70 kHz
Verimlilik: >% 95
Bağlantılar:
 • BNC - HF kablosu RG 58 için yüksek voltaj bağlantısı
 • Standart innertube D = 6 mm için hava bağlantıları
Malzemeler:
 • Paslanmaz çelik veya siyah anodize alüminyum gövde
 • Titanyum 5. sınıf rezonans gövdesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARAMETRE

 

Eşya yok. Vidayı bağlayın (Boyut) Kapasite Giriş gücü (W) Maks. Alan sayısıGenlik (um)
    Sarı Gri Siyah    
3828-2Z 1 / 2-20UNF 3800-4300 / / 500 3
3828-4Z 1 / 2-20UNF 7600-8500 / 10500-12000 800 4
3028-2Z 3 / 8-24UNF 2700-3100 3400-3800 / 400 3
2528-4Z M8 X 1 3900-4300 / / 400 4
2528-2Z M8 X 1 veya 3 / 8-24UNF 1950-2200 2200-2500 / 300 3

 

 

 

Açıklama:

 

Ultrasonik kaynak makinesi ve ultrasonik el kaynak tabancasında yaygın olarak kullanılan 28Khz dönüştürücü.Ve 28Khz ultrasonik parçaları her zaman otomobil, dokumasız ve paketleme alanında görebilirsiniz.Piezoelektrik dönüştürücü, uygulanan mekanik strese yanıt olarak belirli katı malzemelerde biriken elektrik yüküdür.Bu, tüm ultrasonik ekipmanın kilit noktasıdır. Dönüştürücü, makinenin özelliğine karar verir. Dönüştürücü, ayrıca ev ve güçlendirici ile dönüştürücü de sağlayabiliriz.

 

 

Avantajı

1. Piezoelektrik seramik çip ithal parçaları benimser ve güçlü ve istikrarlı bir çıktı verebilir.
2. Rezonans frekans noktalarında yüksek verimlilik, yüksek mekanik kalite faktörü, yüksek elektrik-akustik dönüşüm verimliliği elde etme çalışması.
3. Büyük genlik: bilgisayar ile optimizasyon tasarımı, titreşim hız oranı yüksektir.
4. Büyük güç, Öngerilmeli vidanın etkisi altında, maksimum oyun elde etmek için piezoelektrik seramiğin enerjisi;
5. İyi ısı direnci, küçük harmonik empedans, düşük kalorifik değer, sıcaklık aralığı kullanarak geniştir.

 

 

Uygulama:

Kapsüller, çay poşetleri

Kapak filmlerinin sızdırmazlığı, sızdırmazlık halkalarının kaynağı ve filtrelerin gömülmesi, ultrasonik kaynağın çözüm sağladığı en önemli uygulamalardır.Kaynak aletleri filmi vakum vasıtasıyla yerinde tutar.Aletlerin soğuk olmasından dolayı raf ömrü ve ürün koruması sağlanmıştır.

 

Musluklar, valfler, fermuarlar

Ultrasonikle, enjeksiyonla kalıplanmış gaz giderme valflerinin veya her türden filmler üzerindeki ağızların hızlı ve güvenli bir şekilde kaynaklanması mümkündür.Film çekmesi önlenir ve bariyer özellikleri tehlikeye atılmaz çünkü ultrasonik yalnızca gerçek sızdırmazlık tabakasındaki molekülleri uyarır.Dahası, ultrasonik, yeniden kapatılabilir poşetler ve fermuar uçlarının kaynaklanması (fermuarla kırma) için fermuarların güvenli entegrasyonuna izin verir.

 

Film ambalajı

Ultrasonik ile ürün kalıntılarını sızdırmazlık alanından güvenli bir şekilde çıkarmak mümkündür, bu da kesinlikle sıkı sızdırmazlık sağlar.Bu, sızdıran ambalaj sayısını önemli ölçüde azaltır ve süpermarketlerdeki ürünlerin raf ömrü artar.Ultrasonik bu avantajı, aralıklı ve sürekli uygulamalarda hem uzunlamasına hem de enine eklemlerde dik duran poşetler, zincirli torbalar ve torbalar için sağlar.

 

İçecek ambalajı

Ultrasonik kaynak, kaplamalı karton ambalaj malzemesi için çok uygundur.Dolgulu ürünler ile ıslanmasına rağmen alüminyum bariyerli veya bariyersiz sıkı sızdırmazlık sağlanır.Muslukların entegrasyonu kolayca mümkündür.Kısa sızdırmazlık süreleri sayesinde yüksek verim.Tekrarlanabilir parametreler, sürekli olarak yüksek sızdırmazlık kalitesi sağlar.

 

Bardaklar, blister ambalajlar, tepsiler

Özellikle PET uygulamalarında, ultrasonik hızla yüksek erime noktasına ulaşır ve bu nedenle üretim çıktısında artışa neden olur.Kabarcıklı paketlerin sızdırmaz hale getirilmesi ve ayrılması, ayrıca yırtma bölümlerinin ve kurcalanmaya karşı korumalı contaların entegrasyonu da kolayca mümkündür.

 

 

Biyobozunur Çay Poşeti Sızdırmazlık İçin Yüksek Verimli Ultrasonik Kaynak Dönüştürücü 28Khz 0