• Poluda Igor
    RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
  • mikrofon
    Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
  • Nguyễn Công
    makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Emülsifikasyon İçin Yüksek Yoğunluklu Ultrasonik İşlemci 20KhzRPS-S20-2000

Menşe yeri Çin
Marka adı RPS-SONIC
Sertifika CE
Model numarası RPS-S20-2000
Min sipariş miktarı 1set
Fiyat negotiation
Ambalaj bilgileri Köpük ve Ahşap Kutu
Teslim süresi 3 gün
Ödeme koşulları T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 200 set
Ürün ayrıntıları
Sıklık 20KHz güç 2000W
ağırlık 14kg Boynuz Titanyum alaşımı
ad sonikatör laboratuar ekipmanları Jeneratör Dijital
Vurgulamak

ultrasonik homojenizatör sonikatör

,

ultrasonik dispersiyon ekipmanı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Emülsifikasyon için 20Khz yüksek yoğunluklu ultrasonik sıvı işlemci

 

Açıklama:

 

RPS-Sonics, aşağıdakiler gibi uygulamalar için endüstrideki teknolojik olarak en gelişmiş ve güvenilir ultrasonik işlemcileri üretir: nanopartiküllerin, nanotüplerin ve Grafenin dispersiyonu;hücre parçalama ve hücre bozulması;numune hazırlama;ChIP deneyi;homojenizasyon;çıkarma;atomizasyon;ve dahası.

Ultrasonik sıvı işleme, laboratuvarda oldukça değerli bir metodolojidir.Yüksek yoğunluklu (20 kHz aralığı) ultrasonik üretim, çok çeşitli uygulamalarda yararlı sıvı işleme elde etmek için yeterince güçlüdür.E. coli hücrelerinin parçalanmasından kirli laboratuar gereçlerinin nokta temizliğine kadar her şey kolay, hızlı ve tekrarlanabilir şekilde gerçekleştirilebilir.

Sıvı içinde, boynuz prob ucunun hızlı (yani 20 KHz) titreşimi, boşluklara, mikroskobik kabarcıkların oluşumuna ve şiddetli çökmesine neden olur.
Binlerce kavitasyon balonunun çökmesi, şok dalgalarının sıvı formuna muazzam enerji yayar.
Kavitasyon alanı içinde veya yakınında bulunan nesneler ve yüzeyler, salınan enerji tarafından "işlenir".
Bir jeneratörün (ve dönüştürücü) ve boynuzların / probların seçimleri, belirli uygulamanın hacmi, viskozitesi ve diğer parametreleriyle eşleştirilir.

Ultrasonik Jeneratörümüz, belirli bir uygulama tarafından üretilen direnç seviyesini karşılamak için güç seviyesini otomatik olarak ayarlayan oldukça gelişmiş bir elektronik cihazdır.Dönüştürücüler, elektrik sinyalini mekanik titreşime dönüştürmek için dikkatle seçilmiş piezo-elektrik kristalleri kullanır.Kornalar / Problar, yüksek kaliteli titanyum veya alüminyumdan üretilmiştir.

 

 

Öğe Parametre
Sıklık 20 Khz
Güç 2000 W
Kapasite 10L
Boynuz çapı 16 mm
Prob daldırma derinliği 80 mm

 

 

 

Uygulamalar:

Ultrasonik son derece yetenekli ve çok yönlüdür, çok çeşitli organik ve inorganik malzemeler - mikrolitreden litreye.Tipik uygulamalar şunları içerir: numune hazırlama, dispersiyon, hücre parçalama, ayrışma, homojenleştirme, partikül boyutunun azaltılması, toprak testi, transesterifikasyon (biyodizel üretimi dahil), nanoteknoloji (nanopartikül ve Grafen dispersiyonu dahil), kimyasal reaksiyonların hızlandırılması, gazdan arındırma ve atomizasyon.

Yeni dijital ultrasonikatör, tezgah üstü ve endüstriyel ölçekte sıvı tedavileri için güçlü bir ultrason işlemcisidir.Yaygın uygulamalar arasında homojenizasyon, emülsifikasyon, dispersiyon ve partikül ince öğütme, liziz ve ekstraksiyon, sono-sentez ve sono-kataliz gibi vagy sonokimyasal reaksiyonların çözülmesi yer alır.Dokunmatik ekran, tarayıcı uzaktan kumandası, otomatik veri kaydı.Yüksek Güç ve Tam Proses Kontrolü Güçlü sonikasyon, emülsiyonlaştırma, dispersiyon, öğütme vagy çözme gibi çok çeşitli sıvı işleme uygulamaları için proses çözümüdür.Ekipman, zorlu görevleri sorunsuz yerine getirmek için yoğun ultrason dalgaları sağlar.Tutarlı bir proses kalitesi sağlamak için, sadece verilen güç gerekli değildir, tüm önemli proses parametrelerinin kontrolü ve izlenmesi çok önemlidir.Yeni nesil hdT ultrasonicators, operatörün ultrasonik cihazı dokunmatik ekran veya tarayıcı uzaktan kumandası aracılığıyla kullanmasını sağlar.

 

 

Sonokimya reaktörünün uygulama aralığı:
• Dağılım
• Hücre bozulması
• Eczane numune hazırlama
• Homojenizasyon
• Emülsifikasyon
• Nanopartikül dağılımı
• Atomizasyon
• Grafen dağılımı
• Biyodizel yapımı;
Tasfiye,

• Kristalleşme,
• Çıkarma,
• Atık su arıtma,
• Hızlandırılmış reaksiyon,
• mikropları öldürür (hücre bozulması),
• Toksik organik kirleticilerin bozunması
• kanalizasyon arıtma alanında kireç çözme önleyici

 

 

 

 

YÜKSEK YOĞUNLUKLU BOYNLAR

Yüksek Yoğunluklu boynuzlar, aynı çaptaki standart boynuzlara kıyasla iki kat daha fazla genlik (ve daha yüksek yoğunluklar) üretir.

Çıkış kontrol ayarı 10'da ultrasonik mekanik çalışma üzerinde mikrometre olarak ucun yayılan yüzünün çift (tepeden tepeye) genliği.
Manyetik bir karıştırma çubuğu kullanılarak işlem hacimleri iki katına çıkarılabilir.

Kornalar titanyumdan yapılmıştır ve 2 farklı versiyonda sunulmaktadır.
Sağlam boynuzlar tek bir Titanyum parçasından yapılmıştır.Vurmalı boynuzlar değiştirilebilir uçlarla donatılmıştır.Uçlar, katı titanyum veya Safir kaplı titanyum olarak mevcuttur (Safir kaplama uç ömrünü uzatır.
Not: Mevcut seçenekler için aşağıdaki tablolara bakın.

 

 

 

Emülsifikasyon İçin Yüksek Yoğunluklu Ultrasonik İşlemci 20KhzRPS-S20-2000 0