• Poluda Igor
  RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
 • mikrofon
  Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
 • Nguyễn Công
  makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Gübre Bandı Onarımı İçin 500W Ultrasonik Kaynak Ekipmanları 28Khz Nokta Kaynağı

Menşe yeri Çin
Marka adı RPS-SONIC
Sertifika CE
Model numarası RPS-W28-500
Min sipariş miktarı 1set
Fiyat negotiation
Ambalaj bilgileri KÖPÜK VE KARTON
Teslim süresi 3DYAS
Ödeme koşulları T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Aylık 200 Set
Ürün ayrıntıları
ad Ultrasonik Punta Kaynak Makinesi Sıklık 28KHz
güç 500W Kurulum Türü Elle tutma
Jeneratör Dijital
Vurgulamak

ultrasonik el kaynakçı

,

ultrasonik kaynak tabancası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Gübre Bandı Onarımı için 28Khz nokta kaynak ultrasonik kaynak ekipmanı

 

 

Ultrasonik el kaynak makinesi, otomasyonun uygun olmadığı veya üretim hacimlerinin düşük olduğu parçalar için düşük maliyetli bir çözüm sunar.Uygulama alanları arasında nokta kaynağı, bileşenlerin desteklenmesi, zor kaynak alanlarına erişim ve ikinci işlemler / yeniden çalışma yer alır.

 

Ultrasonik el presi, standart bir pnömatik tezgah presine uygun maliyetli bir alternatif sunar.Düşük hacimli üretim için idealdir, rijit olarak sabitlenmiş kaynak kafası ile elde tutulan bir kaynak makinesine göre avantaj sağlar.Kaynak derinliği tutarlı, tekrarlanabilir sonuçlar verecek şekilde ayarlanabilir.

RPS-SONIC Ultrasonics, Tavuk Çiftliği Kafesleri İçin Polipropilen Tavuk Gübre Bantları için Ultrasonik Nokta Kaynak Makinesi tasarlar ve üretir.Kanatlı sektöründe, gübre bantları tamir edildikten sonra birbirine yapıştırılmalıdır.Hız ve iş sağlığı açısından en hızlı ve en ekonomik yol ultrasonik kaynak teknolojisidir.Termoplastik parçalar ultrasonik teknoloji ile kaynaklanabilir.Endüstri 4.0 teorisiyle desteklenen, RPS-SONIC tarafından tasarlanan ultrasonik kaynakçı, seri üretime ve otomasyona izin verir.Plastik parçaları birbirine yapıştırmak için herhangi bir kimyasal kullanmaya gerek kalmayacaktır.Ultrasonik kaynak teknolojisi yeterli olacaktır.

Ultrasonik kaynak ve sızdırmazlık projesi ve uygulama gereksinimlerini karşılamak için çeşitli parça boyutları ve modelleri mevcuttur.

RPS-SONIC Ultrasonics, çalışan Üretimi durdurmadan uzun vadeli çalışan Ultrasonik kaynak sistemi sağlamaya odaklanır.RPS-SONIC, ISO 9001: 2008 ve ISO 10002 Sistem Sertifikalarına sahiptir.RPS-SONIC ürünleri, tüm LVD test raporları ile CE Sertifikasına sahiptir.

 

 

Avantajlar:

 • Doğu almak, doğu işletmek, kolay kurulum.
 • Ayarlanabilir +/- pencere limitleri ile Zamana, Enerjiye veya Zirve Gücüne göre Kaynaklar!
 • Otomatik ayarlama
 • Ekipmanı korumak için Aşırı Yük Koruması
 • Güç ve Durum Ekranı
 • Kısa devre koruması

 

Parametre:

Öğe 20 28 35 40
Sıklık 20 Khz 28 kHz 35khz 40khz
Güç 800 w 600 w 500 w 300 w
Boynuz ucu çapı 12 mm 10 mm 8mm 8mm
Boynuz malzemesi Alüminyum alaşım ve Çelik ve Titanyum alaşımı
Jeneratör Dijital jeneratör

 

Kullanım alanları:

Otomotiv endüstrisi

Prototip / denemeler çalışır

Konveyör bandı onarımı

Otomasyon için yeniden çalışma

Kumaş onarımları ve birleştirme

Blister paketleri

Vakum oluşturma - bileşen tutma

Ekipman mobildir

 

 

Elde tutulan termoplastik kaynak aletlerimiz iki ihtiyacı karşılar: ulaşılması zor alanların kaynağı ve kurcalamaya karşı korumalı ambalaj sızdırmazlığı.

Üretim ekipleriniz neredeyse hiçbir zaman ultrasonik tabancamız ve kurşun kalemimizle temiz kaynaklar üretecek.

Bu aletler, temiz ve güçlü kaynaklar sağlamak için kullanım kolaylığı, uyarlanabilirlik ve esneklik için tasarlanmıştır.
Tüm montaj ihtiyaçlarınız için çözüme sahibiz.

Ayrıca kaynak makinesi montajı için metal gövde kaynak kalemimiz var.

 

 

Plastiklerin ultrasonik kaynağı:

Plastikler tipik olarak polimerlerden oluşan mühendislik malzemeleridir.Polimerler, iki veya daha fazla molekülün daha büyük bir molekül oluşturmak için birleştirildiği kimyasal bir etki olabilen polimerizasyonla şekillendirilir.Polimerler genellikle termosetler veya termoplastikler olarak sınıflandırılır.Termosetler, yoğun ısıya maruz kaldıklarında bozundukları için ultrasonik montaj için uygun değildir.Diğer taraftan termoplastikler ısıtıldığında yumuşar ve sertleştiğinde soğur ve bu nedenle ultrasonik montaj için ideal olarak yerleştirilir.

 

 

Plastiklerin Ultrasonik Kaynağı için Malzemeler:

Termoplastik malzemelerin çoğu ultrasonik kaynak yapılabilir.Düşük sürtünme katsayısına ve yüksek erime sıcaklığına sahip teflon bu işlemi kullanarak kaynak yapmak imkansızdır.

 

 

Patlayıcı maddeler için doldurulması ve paketlenmesi zordur.Çünkü patlayıcı maddeler ısıya duyarlıdır.Kaynak yöntemi pakete daha fazla ısı verirse yanabilir veya patlayabilir.Bu nedenle patlayıcı ve bazı kimyasal hammaddeler ultrasonik kaynak makineleri ile soğuk mühürleme yöntemi olarak paketlenmektedir.Kimyasal ısıya çok duyarlı olduğunda, aynı işlem hala geçerlidir.Sıcak kaynak sırasında ısı kimyasalı harekete geçirebildiğinden, soğuk kaynak kullanımı önemlidir ve hızlı ve kullanımı kolay olduğu için patlayıcı endüstrisinde ultrasonik kaynak tercih edilir.

Gübre Bandı Onarımı İçin 500W Ultrasonik Kaynak Ekipmanları 28Khz Nokta Kaynağı 0