• Poluda Igor
  RPS-SONIC çok profesyonel ve satış sektörü çok sabırlı. Hava filtremin burada mükemmel bir kesim planı olduğunu düşünüyorum.
 • mikrofon
  Ultrasonik işleme harika, şirketimizin son işlem kalitesini büyük ölçüde artırıyor
 • Nguyễn Công
  makine 5 yıl çalıştı, hala iyi performans gösteriyor , Çin malı şimdi kaliteli, RPS-SONIC kaliteli.
İlgili kişi : Yvonne
Telefon numarası : 86-15658151051
Naber : +8615658151051

Titanyum Alaşım Ultrasonik Sızdırmazlık Ekipmanları Döner Boynuz 35 Khz 800 w RPS-S800

Menşe yeri Çin
Marka adı RPS-SONIC
Sertifika CE
Model numarası RPS-S800
Min sipariş miktarı 1set
Fiyat negotiation
Ambalaj bilgileri KÖPÜK VE KARTON
Teslim süresi 5 gün
Ödeme koşulları T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini 500 sets per monthfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.transla
Ürün ayrıntıları
ad Ultrasonik Dikiş Makinesi Sıklık 35kHz
güç 800w Boynuz malzemesi Hızlı çelik, Titanyum
Jeneratör Dijital ağırlık 8.5kg
Vurgulamak

ultrasonik yapıştırma makinesi

,

ultrasonik dikiş kaynak ekipmanları

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

35Khz 800w Titanyum alaşımlı ultrasonik dikiş ekipmanı döner boynuz

Tanımlama

Paketleme için kapatma süreci önemli bir süreçtir.Ambalajın koruyucu işlevini sağlar ve ambalajlı malların uzun ömürlü olmasını sağlar.Bu bağlamda, sürdürülebilir ambalajların üretimi için verimli ve güvenilir sızdırmazlık süreçleri esastır.

Ultrasonik sızdırmazlık yönteminin buğday unu gibi dökme malzemeler için marjinal avantajları olmasına rağmen, diğer ürünler için iletken sızdırmazlığın daha iyi olduğu gösterilmiştir.Ultrasonik sızdırmazlık ve iletim sızdırmazlığı sırasında enerji tüketiminin karşılaştırılması, ultrasonik sızdırmazlığın avantajlarını doğruladı.Özellikle kalın ambalaj filmleri için, yapıştırma için gereken enerji miktarı, iletken sızdırmazlığa göre önemli ölçüde daha düşüktür.

Ultrasonik bağlama, malzemelerin moleküler düzeyde ısınmasına ve erimesine neden olan özel tasarlanmış örs desenlerine karşı yüksek frekanslı sıkıştırma / gevşetme işlemidir.Bu işlem, malzemelerin örs şekilleri etrafında akmasını ve birbirine ve ağ matrisindeki diğer malzemelere yapışmasını sağlar.Ultrasonik dikiş makinesinin sadece bir parçasıdır.

Ultrasonik dikiş makinesine monte edilmesi ve başka bir döner korna ile sürülmesi gerekir.

 

 

RPS-SONIC, rotasyonel sistemler için ultrasonik dikiş kaynağı çözümleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

Ultrasonik dikişsiz dikiş modülü; kapaklı, güçlendirici, korna (sonotrot) jeneratör ve raflı ultrasonik dönüştürücüden (dönüştürücü) oluşur.

Ultrasonik döner tip titreşim, dünyadaki teknik başarıların en yenisi olan kumaş dikme ve kesme işlemlerinde kullanılmaktadır.Şirketimiz, bu en yeni yabancı bilimsel araştırma başarısını yakından takip ederek, Çin'de ultrasonik dikişsiz dikiş çekirdeği Parçasını geliştirdi.Ultrasonik dikişsiz dikiş makinesinin anahtar parçasıdır (Ultrasonik radyal yön dikiş makinesi olarak da adlandırılır).Ultrasonik dikey titreşimin neden olduğu yaygın sorunları tamamen çözen şirketimizin orijinal ürünüdür: ultrasonik boynuzun hareket yönü ve kumaşın yönü tutarsızlık ve asenkrondur.Ultrasonik dikişsiz dikiş göbeği Parçamızın yardımıyla, kumaşın dikiş hassasiyeti büyük ölçüde geliştirildi.Böylece ultrasonik teknolojinin giysi dikim endüstrisinde yaygın olarak kullanılmasını mümkün kılmaktadır.Ultrasonik dikişsiz dikişin birçok avantajı vardır: Hızlı kaynak hızı, yüksek mukavemet, güzel kaynak dikişi, iyi sızdırmazlık, düşük enerji tüketimi ve kolay işlemler.Bu yüzden dikiş teknolojisi için gelişme trendi.

Parametre:

Öğe Parametre
Sıklık 35 KHZ
Güç 800 W
Döner boynuz çapı 106 milyon
Genlik 28 μm
Döner boynuz malzemesi Hızlı çelik, Titanyum
Hız 0.1-5m / s
Elektriksel gerilim: 220 V tek fazlı, 50 veya 60 Hz
Kaynak genişliği 8mm

 

 

 

Özellikler:
1. Tutkal, iplik veya diğer sarf malzemeleri olmadan dikme, düzeltme ve kabartma
2. Geleneksel dikiş makinesi ve yapışkan yollardan daha hızlı ve uygun maliyetli
3. Yapışık kenarların ve dikişlerin aşınmasını veya çözülmesini ortadan kaldırır
4. Çok işlevli ve binlerce tasarım mevcuttur
5. Minimum eğitim ve bakım gerektirir
6. Süper güçlü ultrasonik güç, farklı kumaş kalınlıklarının ihtiyaçlarını karşılar

Uygulama

Ultrasonik bir dikiş makinesi, aynı anda dikmek, kesmek, yarmak, düzeltmek, yapıştırmak, kabartmak veya kesmek ve mühürlemek için çok yönlüdür ve kullanımı kolaydır.Her ultrasonik dikiş makinesinin kullandığı işlem hızlı, basit ve etkilidir.İpliklere ve iğnelere ihtiyaç duymadan dakikada 80 metreye kadar sızdırmazlık sağlayabilir.

Gerçekten esnek bir teknolojidir.Tasarımının uyarlanabilirliği sayesinde dikiş makinesini bir tezgaha monte etmek veya yarı veya tam otomatik sistemlere kurmak mümkündür.


Ultrasonik bir dikiş makinesi kullanmak bir dizi avantaj sağlar:
 
 • Hızlı ve uygun maliyetli dokuma;
 •  
 • Esnek dikişler;
 •  
 • Bant, klips veya tutkal gibi sarf malzemelerine gerek yoktur;
 •  
 • Sabit sonuçlar;
 •  
 • Soğutma süreleri ve azaltılmış bakım maliyetleri yok;
 •  
 • Zımba aracı için çekim süresi yok;
 •  
 • Tek işlemde kenar işleme
 • İğnelere, ipliğe, makaralara ve renk uyumu, envanterler, sarma ve kırpmayla ilgili herhangi bir faaliyete gerek yoktur;
 •  
 • Herhangi bir yapıştırıcı ve çözücüye ihtiyaç duymadığı için çevre dostudur;
 •  
 • Kenarlar herhangi bir dikiş deliği bırakmadan kapatılır, böylece kimyasal maddelerden, kanla bulaşan patojenlerden ve diğer partiküllerden penetrasyon önlenir.

Avantaj:

İğneler, iplikler, yapıştırıcılar veya diğer yapıştırıcılar yerine ultrasonik dikiş ekipmanı, yüzde 40'a kadar doğal elyaf içeren sentetik veya harmanlanmış malzemeleri bağlamak için yüksek frekanslı titreşimlerle birleştirilmiş patentli bir döner sistem kullanır.

Geleneksel bir dikiş makinesini andıran ultrasonik dikiş makinesi, ultrasonik titreşimleri bir korna ile dönen tekerlek arasında kanalize ederek, sentetik liflerin yumuşamasına ve kaynaşmasına neden olan lokalize bir ısı birikimi oluşturur.Bu, neme karşı dayanıklı güçlü bir moleküler bağ oluşturur.Alleman, "Ortaya çıkan bariyer dikişleri, dikiş delikleri, tutkal boşlukları, yıpranma veya çözülmelerin neden olduğu güvenlik sorunları olmadan sızdırmaz, güvenli, ultra güvenilir ve yumuşak dokunuşludur."