Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.

  • Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar HC-SONIC
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 500-1000
Yıl kurulan 2010
İhracat p.c 60% - 70%

Giriş

 

R-Sorumluluk P-Ürünleri S-Servis

satmak sağ yerine ürünler pahalı bir

Rps-sonic, ultrasoniği çok seven birkaç gençten oluşuyordu. RPS-SONIC'in kurucu üyeleri, ortalama bir Lisans veya daha yüksek dereceye sahip.5 yıldan fazla bir süredir ultrason endüstrisindeler ve ultrason konusunda zengin deneyime sahipler.Şirketin iş felsefesi şudur: Hiçbir ürünü körü körüne tanıtmayın, müşteri için doğru ürünü bulun.Bu nedenle, her siparişten önce, uygulama ayrıntıları, ekipman koşulları, ekipmana özel bilgiler dahil olmak üzere tüm ayrıntıları onaylayacağız.

Ve bizde Profesyonel ithalat ve ihracat şirketi , HangZhou LanBen Trade Co., Ltd, dünya çapında herhangi bir ülkeye ihracat yapabilir.

Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

2012 yılından önce, sadece ikinci branson / dukane / rinco / herrman / telsonik kaynak ekipmanı satıyoruz, bu yirmi yıl boyunca gelişiyor, gittikçe daha fazla insanın ultrasonik kaynak ekipmanının temel parçası olan jeneratör ve dönüştürücü ile sorun yaşadığını görüyoruz, bu yüzden biz kendi dönüştürücü ve jeneratörümüzün dönüştürücü ve jeneratörü işimizi başlatmaya karar verdik.Son kullanıcının çoğu dönüştürücü sorununu karşılar, dönüştürücünün neden kırıldığını ve pahalı dönüştürücüyü tek tek değiştirdiğini bilmiyorlar.Aslında, bir branson / dukane / rinco dönüştürücü 10 ~ 30 yıl sürebilir, en ucuz dönüştürücü bile yaklaşık 5 yıl kullanabilir.Dolayısıyla, dönüştürücünüzün bir yıl içinde kırılmasının bazı nedenleri olmalı.Bu nedenle, Rps-sonik oluşturmak istiyoruz, daha fazla son kullanıcının dönüştürücü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasına, ultrasonik ekipmanı daha iyi kullanmasına, problemle karşılaştığında maliyetten tasarruf etmesine yardımcı olmamız gerekiyor.

Jeneratör için aynı şekilde, Mantıksız çalışma ultrasonik jeneratörün kullanım ömrünü kısaltabilir.Bu yüzden ultrasonik kaynak makinesini çalıştırmadan önce teknik sorgulama yapmak zorundayız.Ultrasonik makinenin kilit noktası rezonanstır, sadece her parçayı rezonansta tutmak sistemi en iyi çalışma ortamında yapabilir.

Şimdiye kadar hala çok sayıda Branson / dukane / rinco / herrman telsonik kaynak makinemiz var, böylece yaptığımız her dönüştürücü / jeneratörün orijinal makineyle eşleşebileceğini doğrulayabiliriz.

Elbette dönüştürücü / jeneratörü Branson / dukane / rinco / herrman telsonik kaynak makinesinin yerini alabiliriz, ayrıca ultrasonik ekipmanınızın herhangi bir uygulaması için dönüştürücü / jeneratör yapabiliriz.Denizaşırı müşteriler için OEM hizmeti veriyoruz, ABD ve Almanca'da zaten OEM müşterimiz var.

 

Ultrasonik alanda herhangi bir sorununuz varsa, Rps-sonic ile iletişime geçin.

Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Geçmiş

Hizmet

Sahip olduğunuz her ekipmanın iyi olduğunu onaylamak için 48 saat çalışma testi.

 

5 ~ 15 gün iş günü hızlı teslimat: Stoklu ekipmanlar 2 gün içinde sevk edilebilir ve toplamda 5 gün içinde size ulaşır, Stoksuz ekipmanlar 10 gün içinde kargoya verilir ve 15 gün içinde size teslim edilir.

 

Bir soruşturma aldığımızda, tüm ekip numaramız çözme programını tartışacak.

 

Karşılaştığınız şey sadece bir satıcı değil, teknik, satıcı ve araştırmacıdan oluşan bir ekip.

 

 

Ultrasonik ile ilgili çalışmalarda bazı Ünlü üniversitelerden ve anaokulundan öğrenciler için ücretsiz deneysel taban sağlıyoruz.

 

Ayrıca ultrasonik uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için her yıl yaklaşık 5 ~ 10 Mezun kabul ediyoruz.

Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

 

Ekibimiz

 

Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Takımın Amacı: satış sağ yerine ürünler pahalı Ürün:% s.

Çin Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Bileşen alıcısı için: ücretsiz teknik sorgulama

Tüm makine bilgilerinizi almamız gerekiyor, böylece bileşenimizi aldığınızda bağlantı ve eşleştirme sorunu yaşanmayacak.

 

Son kullanıcı için: Ücretsiz program tasarımı

Tam uygulama bilgisi almak en uygun ekipmanı bulmak için çok önemlidir, gerekirse sizden numune isteyeceğiz.

Uygulamanıza bağlı olarak programı ücretsiz tasarlayabiliriz.

 

Garantimiz hem dönüştürücü hem de ekipman için bir yıldır, ancak size Bileşenleri garanti dışında bile ücretsiz sağlayabiliriz.

 

Teknik servisimiz haline geldiğinizde ultrasonik kaynak / kesme alanında sorunla karşılaştığınızda teknik soruşturma sağlayacağız.

 

Denizaşırı müşteriler için OEM hizmeti veriyoruz, ayrıca müşterilerimiz için Gizliliği koruyacağız.

 

Ayrıca küçük miktarlar için özelleştirilmiş ürünler hizmeti de veriyoruz.

 

Gönderinin çoğu, size hızlı zamanda ulaşabilmesi için FED-EX / DHL'den geçecektir.

 

FEA testi, ultrasonik güçlendirici ve ultrasonik korna parametrelerinin önceden daha mükemmel olduğunu doğrulamamıza yardımcı olacaktır.

 

Mesaj bırakın