Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Lehimleme Ekipmanları

Ultrasonik Striptizci Mineral Yalıtımlı Kablo Soyma Makinesi 3mm - 8mm Tel Çapı

Ultrasonik Striptizci Mineral Yalıtımlı Kablo Soyma Makinesi 3mm - 8mm Tel Çapı

  • Ultrasonic Stripper Mineral Insulated Cable Stripping Machine For 3mm - 8mm Wire Diameter
  • Ultrasonic Stripper Mineral Insulated Cable Stripping Machine For 3mm - 8mm Wire Diameter
  • Ultrasonic Stripper Mineral Insulated Cable Stripping Machine For 3mm - 8mm Wire Diameter
 • Ultrasonic Stripper Mineral Insulated Cable Stripping Machine For 3mm - 8mm Wire Diameter

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Sertifika: CE
  Model numarası: RPS-MM20

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 200 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Sıklık: 20KHz güç: 800w
  tip: Dijital jeneratör Uygulama: MI kablo sıyırıcı
  Malzeme: Titanyum boynuz Tel Çapı: 3 mm ~ 8mm
  Vurgulamak:

  ultrasonic soldering machine

  ,

  ultrasonic soldering station

   

  Ultrasonik Stripper Mineral İzoleli Kablo Soyma Makinesi

   

   

  Mineral-yalıtılmış bakır kaplı kablo çeşitli elektrikkablo bakır bir kılıf içindeki bakır iletkenlerden yapılmış,yalıtılmış inorganik magnezyum oksit tozu ile.

   

  I cable is made by placing copper rods inside a circular copper tube and filling the intervening spaces with dry magnesium oxide powder. I kablosu, bakır çubukları dairesel bir bakır tüpün içine yerleştirerek ve araya giren boşlukları kuru magnezyum oksit tozu ile doldurarak yapılır. The overall assembly is then pressed between rollers to reduce its diameter (and increase its length). Tüm tertibat daha sonra çapını azaltmak (ve uzunluğunu arttırmak) için silindirler arasında preslenir. Up to seven conductors are often found in an MI cable, with up to 19 available from some manufacturers. Bir MI kablosunda genellikle yedi adede kadar iletken bulunur ve bazı üreticilerden 19 adede kadar iletken bulunur.

  Since MI cables use no organic material as insulation (except at the ends), they are more resistant to fires than plastic-insulated cables. MI kabloları yalıtım olarak organik uç kullanmadığından (uçlar hariç), plastik yalıtımlı kablolara göre yangınlara karşı daha dayanıklıdır. MI cables are used in critical fire protection applications such as alarm circuits, fire pumps, and smoke control systems. MI kabloları alarm devreleri, yangın pompaları ve duman kontrol sistemleri gibi kritik yangın koruma uygulamalarında kullanılır. In process industries handling flammable fluids MI cable is used where small fires would otherwise cause damage to control or power cables. Proses endüstrilerinde yanıcı sıvıların taşınması MI kablosu, küçük yangınların aksi takdirde kontrol veya güç kablolarına zarar vereceği yerlerde kullanılır. MI cable is also highly resistant to ionizing radiation and so finds applications in instrumentation for nuclear reactors and nuclear physics apparatus. MI kablosu ayrıca iyonlaştırıcı radyasyona karşı oldukça dirençlidir ve bu nedenle nükleer reaktörler ve nükleer fizik cihazları için enstrümantasyonda uygulamalar bulur.

   

   

  Ultrasonic cable stripping machine is a special equipment for stripping mineral insulated cables. Ultrasonik kablo sıyırma makinesi, mineral yalıtımlı kabloları sıyırmak için özel bir ekipmantır. It cleverly utilizes the action characteristics of ultrasonic energy, which can shatter the insulating mineral powder in the fireproof cable and protect the cable core from any damage. Yanmaz kablodaki yalıtım mineral tozunu parçalayabilen ve kablo çekirdeğini herhangi bir hasardan koruyabilen ultrasonik enerjinin aksiyon özelliklerini akıllıca kullanır. The wire stripping machine has compact design, reliable operation, high efficiency, high speed, low power consumption and wide adaptability. Tel sıyırma makinesi kompakt tasarıma, güvenilir çalışmaya, yüksek verimliliğe, yüksek hıza, düşük güç tüketimine ve geniş uyarlanabilirliğe sahiptir. It can adapt to various specifications of mineral insulated cable stripping. Mineral izoleli kablo soyma işleminin çeşitli özelliklerine uyum sağlayabilir.
  The ultrasonic cable stripping machine can be used as a separate stripping device or as a stripping unit on the production line. Ultrasonik kablo sıyırma makinesi, ayrı bir sıyırma cihazı olarak veya üretim hattında bir sıyırma ünitesi olarak kullanılabilir. It can strip off various sizes of mineral insulated cables and outer casings of the same structure. Aynı yapıdaki çeşitli boyutlarda mineral izoleli kabloları ve dış muhafazaları çıkarabilir.
  Tüm ekipman ultrasonik jeneratör, ultrasonik titreşim sistemi, sıyırma mekanizması ve çerçeveden oluşur.

   

  biz komple MI kablo stripper sağlayabilmektedir ayrıca sadece ultrasonik parçaları sağlayabilmektedir.

  Şartname:

  madde

  parametre

  Maksimum Çıkış Gücü

  1000w

  Sıklık

  20kHz

  Genlik Ayarı

  Değişken (% 30 - 100,% 1 adım)

  Kontrol modu

  Zaman / Derinlik / Yükseklik / Enerji

  Boyut / Ağırlık

  W250 x D450 x H375mm Approx. W250 x D450 x H375mm Yaklaşık. 7kg 7kg

   

  Ultrasonik enerji temas halindeki izolasyona aktarılır ve kablonun ucundan çıkan tozu sıkıştırır ve sıvılaştırır.

  Sonuç, soyulmuş kısımdaki tüm tozların, iletkenlere tamamen dokunmadan bırakılarak temiz bir şekilde çıkarılmasıdır.

  Tüm eylem saniyeler içinde tamamlanır (saniyeler içinde küçük kablolar durumunda).

  Tüm kablo boyutları 1,0 mm (0,04 inç) ila 6,0 mm (veya ¼ ”) arasında ayarlanabilir

  Sıyırma işleminden önce gereken tek hazırlık, kırılma noktasında kılıftan (kablo ucundan 25 mm'ye kadar) halka yapmaktır.

  Makine, daha küçük boyutlar için bir zil aracı ve bir çift elektronik yan kesme pensesi ile birlikte verilir.

   

  Ultrasound is expressed in the form of a telescopic movement of the transducer in the longitudinal direction. Ultrason, dönüştürücünün uzunlamasına yönde teleskopik hareketi şeklinde ifade edilir. The horn needs to amplify the amplitude according to the design, and also plays the role of fixing the entire ultrasonic vibration system. Korna, genliği tasarıma göre yükseltmelidir ve ayrıca tüm ultrasonik titreşim sisteminin sabitlenmesinde rol oynar. The horn transmits the ultrasonic vibration to the tool head. Korna ultrasonik titreşimi alet kafasına iletir. The telescopic tool head pushes the cable against the tool head under the push of the cylinder, and drives the tool head to impact the cable to complete the stripping work. Teleskopik alet kafası, kabloyu silindirin itmesi altında alet kafasına doğru iter ve sıyırma işini tamamlamak için kabloyu çarpmak üzere alet kafasını tahrik eder.
  It is particularly important to emphasize that ultrasonication has a wonderful property, and its force is transmitted seamlessly through solids. Ultrasonikasyonun harika bir özelliğe sahip olduğunu ve gücünün katılar yoluyla sorunsuz bir şekilde iletildiğini vurgulamak özellikle önemlidir. At the beginning of stripping, the cable sheath, mineral insulating powder and core wire are integrated, and the ultrasonic force can propagate throughout the cable. Sıyırma işleminin başlangıcında, kablo kılıfı, mineral yalıtım tozu ve çekirdek tel entegre edilmiştir ve ultrasonik kuvvet kablo boyunca yayılabilir. Under the high-speed and high-intensity effect of ultrasonic vibration force, the mineral insulating powder is loosened and shattered, and naturally discharged. Ultrasonik titreşim kuvvetinin yüksek hızlı ve yüksek yoğunluklu etkisi altında, mineral yalıtım tozu gevşetilir ve parçalanır ve doğal olarak boşaltılır. At this point, the cable core and the cable skin are disconnected. Bu noktada, kablo çekirdeği ve kablo kılıfı çıkarılır. Ultrasonic stripping of mineral insulated cables not only removes mineral insulating powder just right, but also does not cause any damage to the cable core. Mineral yalıtımlı kabloların ultrasonik sıyırılması sadece mineral yalıtım tozunu doğru şekilde gidermekle kalmaz, aynı zamanda kablo çekirdeğinde de hasara neden olmaz.

   

  Ultrasonik Striptizci Mineral Yalıtımlı Kablo Soyma Makinesi 3mm - 8mm Tel Çapı 0

   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler