Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kaynak Dönüştürücü

Rinco C20 Ultrasonik Kaynak Bağlantısı İçin Boynuzlu Titanyum Ultrasonik Güçlendirici

Rinco C20 Ultrasonik Kaynak Bağlantısı İçin Boynuzlu Titanyum Ultrasonik Güçlendirici

  • Titanium Ultrasonic Booster With Horn For Rinco C20 Ultrasonic Welding Connect
  • Titanium Ultrasonic Booster With Horn For Rinco C20 Ultrasonic Welding Connect
  • Titanium Ultrasonic Booster With Horn For Rinco C20 Ultrasonic Welding Connect
 • Titanium Ultrasonic Booster With Horn For Rinco C20 Ultrasonic Welding Connect

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Sertifika: CE
  Model numarası: RPS-RC20 GÜÇLENDİRİCİ

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5 set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük + karton
  Teslim süresi: 2days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 200 setleri/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Sıklık: 20KHz ad: RINCO 20kHZ
  Malzeme: titanyum İçin bağlan: Rinco C20 dönüştürücü
  model: RPS-RC20-10 Elektrik konnektörü:: lemo25
  Vurgulamak:

  high frequency ultrasonic transducer

  ,

  ultrasonic piezoelectric transducer

   

   

  Rinco C20 için ultrasonik kaynak bağlamak için boynuzlu 20 Khz ultrasonik güçlendirici

   

   

  Ultrasonic horns are designed depending on your application , it can be applied as welding ,sealing , cutting or sewing. Ultrasonik boynuzlar uygulamanıza bağlı olarak tasarlanmıştır, kaynak, sızdırmazlık, kesme veya dikiş olarak uygulanabilir. The maximum ultrasonic booster limits for special ultrasonic horns are etched directly on the ultrasonic horn along with the horn identification numbers. Özel ultrasonik kornalar için maksimum ultrasonik yükseltici limitleri korna tanımlama numaralarıyla birlikte doğrudan ultrasonik korna üzerine kazınır.

  Ultrasonik Takviyelerin Tipleri ve Montajı: Ultrasonik Takviyeler düğüm noktalarına kenetlenir ve ultrasonik dönüştürücü / ultrasonik güçlendirici / ultrasonik boynuz tertibatı için sağlam destek sağlar.

  Farklı montaj sistemlerine sahip üç tip ultrasonik güçlendirici vardır:
  1) standard mount; 1) standart montaj; 2) rigid mount with square O-rings and removable clamp rings (which also is repairable); 2) kare O-halkalar ve çıkarılabilir kelepçe halkaları (ayrıca onarılabilir) ile sert montaj; and 3) solid mount that provide improved rigidity. ve 3) geliştirilmiş sertlik sağlayan sağlam montaj. For continuous applications, solid mount ultrasonic boosters deliver more energy to the product, while in plunge applications, improved alignment is possible. Sürekli uygulamalar için, sağlam montajlı ultrasonik güçlendiriciler ürüne daha fazla enerji sağlarken, daldırma uygulamalarında gelişmiş hizalama mümkündür. For more information on solid mount boost. Sağlam montaj takviyesi hakkında daha fazla bilgi için.

  Ultrasonik dönüştürücü / ultrasonik güçlendirici / ultrasonik boynuz yığını üzerinde, o-ring ultrasonik güçlendiriciler kullanılmalıdır, aksi takdirde saplama alanında ultrasonik boynuzun erken arızalanmasına yol açacak yan yüklerin bir kısmını emerler.

  Damızlık Boyutları:

  Aluminum 15 – 20 – 25 kHz ultrasonic boosters with ratios of 1:0.6, 1:1, 1:1.25, 1:1.5, and 1:2 are available with the ultrasonic horn end drilled and tapped either 1/2-20 or 3/8- 24. Titanium 15 – 20 – 25 kHz boosters in all ratios, including 1:2.5, are available with 1/2-20 or 3/8-24 tap. 1 / 2-20 veya 3 ultrasonik boynuz ucu delinmiş ve hafifçe vurularak 1: 0.6, 1: 1, 1: 1.25, 1: 1.5 ve 1: 2 oranlı alüminyum 15 - 20 - 25 kHz ultrasonik güçlendiriciler mevcuttur / 8- 24. 1: 2.5 dahil olmak üzere tüm oranlarda titanyum 15 - 20 - 25 kHz güçlendiriciler 1 / 2-20 veya 3 / 8-24 muslukla kullanılabilir. ultrasonic Boosters for 30 – 35 – 36 – 40 kHz are available with the ultrasonic horn end drilled and tapped for M-8 threads. 30 - 35 - 36 - 40 kHz için ultrasonik güçlendiriciler, M-8 dişleri için delinmiş ve kılavuzlanmış ultrasonik boynuz ucu ile mevcuttur.

  Ultrasonik Takviyeler 1: 0.5, 1: 1, 1: 1.25, 1: 1.5, 1: 2, 1: 2.5 ve 1: 3.0 oranlarıyla mevcuttur

   

  Rinco ultrasonik transdüserler aşağıdaki gibidir:

  C20-10 / C20-12

  C35-10 / C35-11 / C35-12 / C35-13

  C70-2

   

  Ayrıca yukarıdaki dönüştürücüler için tüm jeneratörü sağlayabiliriz.

   

  Piezo converter converts 20kHz electrical signal from ultrasonic welding device power supply into mechanical vibration. Piezo dönüştürücü, ultrasonik kaynak cihazı güç kaynağından 20kHz elektrik sinyalini mekanik titreşime dönüştürür. That is why converter is very essential part of ultrasonic welding. Bu yüzden dönüştürücü ultrasonik kaynağın çok önemli bir parçasıdır.

   

  Piezoelektrik dönüştürücü teknik bilgi:

  madde bilgi
  model Rinco C20-10'u değiştirin
  Konut Kapalı çelik gövde
  Ağırlık 1.5kgs
  Sıcaklık

  50 in max. Maks. 50 inç if work in continues, eğer çalışma devam ederse,

  hava soğutma ile bağlanmalıdır

  Sıklık 20kHz

  Gelişmiş biliyorum.

  Tam Dijital yüksek güç -Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik boynuz, ultrasonik sonotrot, sonotrot, Ultrasonik dönüştürücü, Ultrasonik güçlendirici, Ultrasonik kaynak, Ultrasonik kaynak teknolojisi, Ultrasonis kesme, Ultrasonik gıda dilimleme, Ultrasonik Gıda kesme, Ultrasonik Metal Kaynak, Ultrasonik Sızdırmazlık, ultrasonik ambalaj, Gıda kesme teknolojileri, ultrasonik plastik işleme, ultrasonik eleme, ultrasonik sızdırmazlık teknolojisi, Ultrasonik Atıksu Arıtımı, ultrasonik yapıştırma

  Özellikleri
  • Gözeneksiz, yüksek yoğunluklu piezoseramikler
  • Mekanik olarak çok güçlü ve kararlı.
  • Yüksek mekanik kalite faktörü
  • Mükemmel elektro-akustik dönüşüm verimliliği
  • Minimum ısı kaybı ve güç kaybı
  • Yüksek çıkış genlikleri

   

   

  Competent advice is the cornerstone of any successful project. Yetkili tavsiye, başarılı bir projenin temel taşıdır. Thanks to our technical consultants' extensive specialist knowledge and many years' experience, they are able to analyse your application and develop the best possible solution. Teknik danışmanlarımızın kapsamlı uzman bilgisi ve uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde, uygulamanızı analiz edebilir ve mümkün olan en iyi çözümü geliştirebilirler. We will test your sample material in detail and then make proposals for the design of your mouldings. Örnek malzemenizi ayrıntılı olarak test edeceğiz ve daha sonra kalıplarınızın tasarımı için öneriler yapacağız.

  It is best if you contact us early in the first phase of a project because the earlier we get involved, the quicker we will find a solution for you. Bir projenin ilk aşamasında erken bizimle iletişime geçmeniz en iyisidir çünkü ne kadar erken dahil olursa, sizin için daha hızlı bir çözüm bulacağız. You are also very welcome to visit us and see for yourself the passion with which testing and experimentation goes on in our laboratory. Bizi ziyaret etmeye ve laboratuvarımızda test ve deneylerin devam ettiği tutkuyu kendiniz de görebilirsiniz. Our technical applications consultancy is free of charge - you only pay for the solution, not how we arrive at it! Teknik uygulama danışmanlığımız ücretsizdir - sadece çözüm için ödeme yaparsınız, nasıl ulaştığımızı değil!

   Rinco C20 Ultrasonik Kaynak Bağlantısı İçin Boynuzlu Titanyum Ultrasonik Güçlendirici 0

   


   


   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler