Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kaynak Dönüştürücü

Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster İçin Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Booster Maçı

Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster İçin Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Booster Maçı

  • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster
  • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster
 • Titanium Alloy Ultrasonic Booster Match For Rinco C20-10 Rinco 20 KHz Booster

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-Sonic
  Model numarası: HC-RC20 BOOSTER

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5 set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük + karton
  Teslim süresi: 2days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 200 setleri/ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Frekans: 20KHZ Adı: RINCO 20kHZ
  Malzeme: Titanyum Bağlan: Rinco C20 dönüştürücü
  Modeli: HC-RC20-10 Elektrik konnektörü:: lemo25

  Rinco C20-10 Rinco için titanyum alaşımlı Ultrasonik güçlendirici maçı 20 kHz güçlendirici

  Booster

  Güçlendirici veya genlik değiştirici, dönüştürücü tarafından üretilen genliğin yükseltilmesini veya düşürülmesini sağlar. Bazı uygulamalar için tamamen esastır.

  Ultrasonik Booster, en düşük birinci vites ve bu kadar ileri olan bir otomobildeki dişli gibi. Bu, aynı zamanda, daha fazla güç verdiğiniz yüksek ultrasonik güçlendirici için arkasını çalıştırmanız gerektiği anlamına gelir, bu nedenle ultrasonik korna daha fazla kazanabilirse bile (daha yüksek oranda), eğer ultrasonik jeneratör yeterince güçlü olmasa bile başlatınız ve Ultrasonik jeneratör aşırı yüklenmeye başlayacaktır. Ultrasonik plastik montaj uygulamasının başarısı, doğru enerji seviyesini elde etmek için gereken kuvvet, zaman ve hız faktörüne bağlıdır. Ultrasonik hız faktörü, doğru tip ultrasonik korna ve ultrasonik güçlendirici kombinasyonu kullanılarak, plastik türü, parça büyüklüğü ve oluşturulacak montaj türü için optimum genliği sağlamak üzere elde edilir. Ultrasonik korna içerisine doğru genliği tasarlama şekli teknik olarak pratik olamayacağından, ultrasonik güçlendiriciler, gerekli enerjiyi eklem ara yüzüne iletmek için ultrasonik korna yüzeyindeki genliği arttırmak veya azaltmak için kullanılır.

  Ultrasonik güçlendirici, alüminyum veya titanyumdan yapılan yarı dalga boylu uzun bir rezonans bölümüdür. Ultrasonik çevirici ve Ultrasonik korna arasına monte edilmiştir ve Ultrasonik kornaya uygulanan titreşim genliğini değiştirir.

  Doğru ultrasonik güçlendirici seçimi: Bir uygulama için kullanılacak ultrasonik güçlendirici seçerken, doğru genlik değerleri için kabul edilebilir uygulama sonuçları sağlayacak mümkün olan en düşük kazanç oranının kullanılması önerilir. Bu, ultrasonik boynuzların daha düşük yorulma seviyelerinde çalıştırılmasına yardımcı olur ve bu da takım güvenilirliğini arttırır.

  Genlik arttırıcı bir yükseltici, ultrasonik kornaya bağlı ucunda daha küçük bir kütleye sahipken, genlik azaltıcı bir ultrasonik yükseltici, ultrasonik kornaya bağlı ucunda daha büyük bir kütleye sahiptir.

  HC-SONIC, ultrasonik teknoloji ve sayısız endüstri için ilgili bileşenlerinde uzmanlaşmıştır. Yüksek kaliteli bileşenlerle monte edilmiş ve mevcut ISO standartlarına uygun, geniş bir yelpazede son teknoloji ürünü, düşük bakım gerektiren kaynak makineleri sunmaktadır.

  Herhangi bir pratik istek için uygun makineler hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, kalifiye teknik departmanımızla iletişime geçin.

  Rinco ultrasonik transdüserler aşağıdaki gibidir:

  C20-10 / C20-12

  C35-10 / C35-11 / C35-12 / C35-13

  C70-2

  Ayrıca yukarıdaki transdüserleri sürmek için tüm jeneratörleri tedarik edebiliriz.

  Piezo dönüştürücü, ultrasonik kaynak cihazının güç kaynağından gelen 20kHz elektrik sinyalini mekanik titreşime dönüştürür. Bu yüzden dönüştürücü ultrasonik kaynağın çok önemli bir parçası.

  Piezoelektrik dönüştürücü teknik bilgi:

  madde bilgi
  model Rinco C20-10'u değiştirin
  Konut Kapalı çelik gövde
  Ağırlık 1.5kgs
  Sıcaklık

  En fazla 50 eğer işe devam ederse,

  hava soğutmalı

  Sıklık 20kHz

  Gelişmiş, nasıl yapıldığını biliyor.

  Tam Dijital yüksek güç-Ultrasonik jeneratörler, Ultrasonik korna, ultrasonik sonotrot, sonotrot, Ultrasonik güç çevirici, Ultrasonik güçlendirici, Ultrasonik kaynak, Ultrasonik kaynak teknolojisi, Ultrasonik kesim, Ultrasonik gıda dilimleme, Ultrasonik Gıda kesim, Ultrasonik Metal Kaynak, Ultrasonik Sızdırmazlık, Ultrasonik ambalaj, Gıda kesim teknolojileri, ultrasonik plastik işleme, ultrasonik eleme, ultrasonik sızdırmazlık teknolojisi, Ultrasonik Atıksu Arıtımı, ultrasonik bağlama

  Özellikler
  • Gözeneksiz, yüksek yoğunluklu piezoseramik
  • Mekanik olarak çok güçlü ve kararlı.
  • Yüksek mekanik kalite faktörü
  • Mükemmel elektro-akustik dönüşüm verimliliği
  • Minimum termal dağılım ve güç kayıpları
  • Yüksek çıkış genlikleri

  Yetkili tavsiye, başarılı bir projenin temel taşıdır. Teknik danışmanlarımızın kapsamlı uzman bilgisi ve uzun yılların tecrübesi sayesinde uygulamanızı analiz edebilir ve mümkün olan en iyi çözümü geliştirebilirler. Numune materyalinizi detaylı bir şekilde test edeceğiz ve daha sonra kalıplarınızın tasarımı için önerilerde bulunacağız.

  En iyisi, bir projenin ilk evresinde bizimle erken bağlantıya geçmenizdir, çünkü ne kadar erken katılırsak, sizin için o kadar çabuk bir çözüm buluruz. Laboratuvarımızda test etme ve denemenin sürdüğü tutkuyu, bizi ziyaret edip kendiniz de görmekten memnuniyet duyarız. Teknik uygulama danışmanlığımız ücretsizdir - sadece çözüm için para ödersiniz, ona nasıl ulaştığımızı değil!


  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler