Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Yardımlı İşleme

Elmas Çekirdekli Delme İçin Ultrasonik İşleme Ürünleri / Ultrasonik Delme Makinesi

Elmas Çekirdekli Delme İçin Ultrasonik İşleme Ürünleri / Ultrasonik Delme Makinesi

  • Ultrasonic Machining Products / Ultrasonic Drilling Machine For Diamond Core Drilling
  • Ultrasonic Machining Products / Ultrasonic Drilling Machine For Diamond Core Drilling
 • Ultrasonic Machining Products / Ultrasonic Drilling Machine For Diamond Core Drilling

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-M20

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: ayda 500 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Ultrasonik sondaj Frekans: 20KHZ
  Güç: 100W Türü: Sertlik malzeme delme
  Ağırlık: 0.7kg PL: jeneratör ile dönüştürücü

  Elmas çekirdek sondaj için 20Khz düşük güç Ultrasonik Sondaj ekipmanları

  Descripersion

  Ultrasonik delme, geleneksel delme yöntemlerinin aksine, malzemelerini delmek için titreşimleri kullanan bir delme cihazıdır. Matkap, güç kaynağı olarak piezoelektrik bir aktüatör kullanır ve malzemesini birazcık titretmek veya çekiçlemek için çeşitli 'boynuzları' kullanır. tatbikatın prototipi ilk olarak Nisan 2000'de piyasaya sürüldü, bu da 1,5 lb (.7 kg) ağırlığındaydı ve sadece 10 watt güç kullanarak yarım inç delikler granit içine delme kapasitesine sahipti. watt. USDC, başlangıçta döner bir matkapla zarar görebilecek çok sert kaya yüzeylerini delebilecek şekilde tasarlandı, ancak tıp alanında da potansiyel yararlılık gösterdi. Matkabın belirli durumlar için ideal veya pratik olmasını sağlayan özelliktir.

  Ultrasonik delme, geleneksel olmayan, gevşek bir aşındırıcı işleme prosesidir. Bunda şekillendirilmiş bir aletin ayna görüntüsü sert, kırılgan malzemelerden yaratılabilir. Malzemenin çıkarılması, aşındırıcı parçacıkların iş parçasına doğrudan ve dolaylı olarak çekiçlenmesi ile sağlanır.
  Ultrasonik enerjiyi bir makinede yoğunlaştırarak, sivrilen katı metal korna aşındırıcı bir ortamda titreyen paslanmaz çelik bir boruya (matkap) konik hale getirilerek ultrasonik matkap, olağanüstü kolaylık ve hızla sert malzemelere nüfuz eder. Örneğin, 1 mm tüp olarak kullanarak, yaklaşık bir dakikada 5 mm kalınlığında bir akik parçasını delecektir. Model ultrasonik delme ile cam ve seramik malzemelerin her türlü değerli taş malzemesi delinebilir. Ultrasonik delme, delinmenin kırılgan ve değerli malzemeyle delinmesi endişesini en aza indirir. Makine iki bileşenden oluşur, delme için güç üreten amplifikatör ve elektriği mekanik enerjiye dönüştüren bir dönüştürücü kafası. İş parçası operatöre zarar vermeden elde tutulur

  Nasıl çalışır


  Ultrasonik delme, titreşimleri yaratan bir Piezoelektrik istif aktüatörü tarafından sürülür. Aktüatör son derece yüksek bir frekansta titreşir, onu ultrasonik yapar ve aktüatörün boynuzu tarafından bitin kendisine iletilen bu titreşim dalgalarıdır. Titreşimler aktüatörde yaratılır ve korna tarafından serbest bir kütleye aktarılır. Serbest kütle, titreşimleri matkap milinden aşağıya iletmek için delici gövdesi ile aktüatörün boynuzu arasında titreşir. Matkap sapı matkap ucunu barındırır ve titreşimler ucu malzemeye doğru iter. Matkap sapı üzerinde serbest kütle tarafından tekrarlanan etki, bitin ucuna ve kayaya geçen stres darbeleri oluşturur. Sonuçta, bitin tekrarlayan grevi, onu kırmak için yüzeyde yeterince zorlanma yaratır.

  Parametre

  MADDE PARAMETRE
  Sıklık 20kHz
  Güç 100W
  Genlik 1-5um
  Dameter 40MM

  Uygulama:

  Cam veya seramik gibi kırılgan ve sert malzemeleri delerken, sıradan rotasyonel delme veya lazerle kesme yöntemleri ile ilişkili baskılar nedeniyle sıklıkla aşırı ısınırlar ve kırılırlar. Cam, seramik, kuvars,% 96 ve% 99,6 Alümina ve Alüminyum Nitrür dahil olmak üzere her türlü alt tabaka, pencere ve gofret ultrasonik olarak delinebilir. Yağlanmış bir ultrasonik döner matkabın ve bir su soğutucusunun yumuşak, kontrollü kesme hareketi elmas aletinin bağlanmasını azaltır. Bu, daha düşük işleme basıncı kullanarak, geleneksel işleme yöntemine göre daha hızlı ve daha verimli kesim sağlar. Daha hafif alet basıncı, küçük çaplı deliklerin, uzun ve derin deliklerin delinmesini kolaylaştırır ve bitişik deliklerin hepsi birbirine yakın üstün sonuçlar verir. Daha az sürtünme, geleneksel elmas alet işlemeden kaynaklanan malzemeye uygulanan baskıyı da azaltır.

  Geleneksel elmas delme ve elmas karot delme dahil Valley Design'dan başka sondaj hizmetleri de verilmektedir.
  Safir, Cam, Erimiş Silika, Kuvars, Silisyum, Seramik, AlN,% 96 ve% 99,6 Alümina ve diğerleri delinebilir, atılabilir, cilalanabilir ve şekillendirilebilir.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler