Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Yardımlı İşleme

Yüksek Hassasiyetli Ultrasonik Destekli İşleme Ünitesi

Yüksek Hassasiyetli Ultrasonik Destekli İşleme Ünitesi

  • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials
  • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials
 • High Precision Ultrasonic Assisted Machining Unit Carbides Materials

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-M20

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: ayda 500 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Ultrasonik freze Frekans: 20KHZ
  Güç: 2000W Türü: Kalem tipi, Metal gövde
  Boynuz boyutu: 120mm Malzeme: hızlı çelik

  Patentli yüksek hassasiyetli ultrasonik yardımlı işleme ünitesi karbür malzemeler

  Ultrasonik frezeleme ile işleme becerilerinizi bir sonraki seviyeye, alt hattınızla birlikte alın: en son ultrasonik işleme teknolojisi . Optik camların ve seramiklerin yüksek performanslı ultrasonik frezeleme, taşlama, karot delme ve hafif ağırlıklandırma ile benzersiz işleme verimliliğini yaşayın. Aletin ultrasonik salınımı, malzemenin serbestçe kesilmesini sağlar ve işleme sırasında iş parçasının yanı sıra aletin uyguladığı kuvveti büyük ölçüde azaltır. Yürürlükteki bu azalma, hızlı malzeme sökme ve daha hızlı çevrim süreleri ile daha az takım aşınması ve daha uzun takım ömrü sağlar.

  Ultrasonik işlem veya kesinlikle "Ultrasonik titreşim işlemesi" demek, bir parçanın yüzeyinden, bir malzemenin ince yüzeyli aşındırıcı parçacıkların varlığında malzeme yüzeyine karşı yüksek frekanslı, düşük genlikli titreşimlerden uzaklaştırdığı bir çıkarma üretim işlemidir. Alet, parçanın yüzeyine 0.05 ila 0.125 mm (0.002 ila 0.005 inç) amplitüdlerde dikey veya dikey olarak hareket eder. İnce aşındırıcı taneler, aletin parçası ve ucu boyunca dağıtılmış bir bulamaç oluşturmak için suyla karıştırılır. Aşındırıcı malzemenin tipik tane büyüklükleri 100 ila 1000 arasındadır, burada daha küçük taneler (daha yüksek tanecik sayısı) daha pürüzsüz bir yüzey kalitesi sağlar.

  Ultrasonik titreşim işleme tipik olarak kırılgan malzemelerin yanı sıra mikro çatlama mekaniği nedeniyle yüksek sertlikte olan malzemelerde de kullanılır.

  Parametre

  MADDE PARAMETRE
  Sıklık 20kHz
  Güç 500W
  Genlik 1-5um
  Dameter 120MM

  Ultrasonik işleme, bir kalıp üreticisinin esneklik ve hassasiyetle çok sert veya kırılgan malzemeleri işlemesini sağlayan kullanımı kolay bir teknolojidir. Ultrasonik işleme merkezleri, hem geleneksel hem de ultrasonik işleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu teknolojileri bir makinede bir araya getirerek, kullanıcı tüm malzeme spektrumu boyunca işleme yeteneğine sahiptir.

  Ultrasonik Temeller ve Yararları
  Ultrasonik işlemede, bir elektrikli HF sinyali, mil üzerinde bulunan sabit bir bobinden HSK takım tutucusunda bulunan dönen bir bobine küçük bir hava boşluğu yoluyla indüksiyon yoluyla iletilir. Harekete geçen takım tutucunun piezo elemanlarına sağlanan yüksek frekans, takımın ucunda 20 ila 50 kHz arasında bir titreşim oluşturur. Aletin titreşimi, 42.000 rpm'ye kadar eşzamanlı bir dönüşle birleştirilir.

  Tanımlanmamış bir elmas takımın titreşimi, işlem kuvvetlerinde önemli miktarda bir azalmaya neden olur, bu da geleneksel malzeme yöntemlerinden daha yüksek malzeme kaldırma oranları ve daha az takım aşınması sağlar. Geleneksel yöntemler taşlama veya EDM olarak kabul edilir.

  Ultrasonik işlemeyi kullanmanın bir diğer faydası, elde edilen mükemmel yüzey kalitesidir. Malzemeye bağlı olarak bir Ra <0,2 mikron son kat elde edilebilir. Aynı zamanda, aletin ultrasonik hareketi nedeniyle, iç soğutma sıvısı beslemesi ile kombinasyon halinde, kesme bölgesinde bulunan işlenmiş parçacıkların daha fazla yıkanması vardır.

  Eski ultrasonik işleme yönteminde, iş milinin tamamı titreşti ve enerji kayma halkaları yoluyla aktarıldı. Bu yöntemin, iş milinin endüstrideki yaygın kullanımını sınırlayan, kullanım ömrünün kısaldığı dezavantajı vardı. Güncel teknoloji, enerjinin dokunma bileşenlerinin bulunmadığı bir hava boşluğu boyunca aktarılmasını içerir. Bu nedenle, titreşimin kesinlikle aletin yalıtılması, otomatik takım değiştiricideki konvansiyonelden ultrasonik bir alet tutucusuna sorunsuz alet değiştirme yetenekleri sağlar.

  Ultrasonik parametreler bir yazılım programında da sağlanır. Bir ADC (adaptif kontrol) / ACC (akustik kontrol) ile işleme işlemi sırasında otomatik besleme ayarı vardır. Ve proses değişkenleri, iş mili torku (ADC için) ve jeneratör çıkış gücüdür (ACC için). Bu, takımdaki düşük işlem kuvvetleri ve sabit kesme hızları ile kontrollü bir işleme ortamı sağlar.

  Bir UGC (ultrasonik jeneratör kontrolü) ile kullanıcı, frekans aralığı, genlik ve çıkış gücü gibi ultrasonik parametreleri manuel olarak girebilir veya bu, makineyle birlikte verilen akıllı yazılımı kullanarak otomatik olarak bulunabilir.

  Bu HC-SONIC Patentli ürünler, daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler