Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik güç kaynağı

Ultrasonik Dönüştürücü Güç Kaynağı, Kaynak Makinesi için Ultrasonik Titreşim Jeneratörü

Ultrasonik Dönüştürücü Güç Kaynağı, Kaynak Makinesi için Ultrasonik Titreşim Jeneratörü

  • Ultrasonic Transducer Power Supply , Ultrasonic Vibration Generator For Welding Machine
  • Ultrasonic Transducer Power Supply , Ultrasonic Vibration Generator For Welding Machine
 • Ultrasonic Transducer Power Supply , Ultrasonic Vibration Generator For Welding Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-2000

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 200 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Frekans: 15K ~ 60k Güç: 300W ~ 3200W
  Türü: Dijital jeneratör Boyutu: 180 * 380 * 380
  Ağırlık: 9kg Ekran: Dokunmatik ekran

  Kaynak makinesi için dijital entegre devreler ultrasonik güç kaynağı

  Özellikler:

  1. Büyük çalışma yüzeyi, organ çantası otomatik çalışma sistemi eşleşebilir;
  2. evrensel taban veri hacimleri ile Işbirliği, çeşitli özellikler ayarlanabilir, konumlandırma doğruluk;
  3. Ayağın yükseltilmesi, çalışma alanının kısıtlanması;
  4. etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir Gelişmiş doğrusal kılavuz rayı, geri makineyi azaltmak;
  5. Acil durum güvenlik cihazları ekleyin ve güvenliği arttırın.

  Ultrasonik kaynak: ultrasonik kaynak kalıplı ultrasonik titreşim, plastik kaynak yüzeyine iletimi, ultrasonik enerji bu nedenle yerel yüksek sıcaklık üretir, plastik yüzeyi eritir. Ultrasonik kaynak makinesinin baskısı altında, iki parça plastik kaynak, güzel ve güçlü bir etki yaratın.

  Ultrasonik hazırlıklar: plastik somun vidası veya diğer metal parçaların yerleştirilmesi. Ultrasonik makine sayesinde ultrasonik enerjiyi metale iletir. Yüksek hızlı titreşimden sonra ısı üretimi, ultrasonik makinenin baskısı altında doğrudan plastik metallere gömülüdür.

  Ultrasonik perçinli: Metal ve plastiği veya iki farklı plastik türünü bir araya getirin, ultrasonik makine perçinleme yöntemini kullanabilir, kaynaklamayı kolay değil, güzel ve güçlü hale getirebilir.

  Ultrasonik punta kaynağı: Küçük kaynak ultrason makinesi kafasını kullanarak, iki plastik ürün parçasını çok noktalı kaynağa veya tüm diş sırasına bölerek, ultrasonik kaynağın etkisini elde etmek için iki plastik parçaya doğrudan kaynak kafası baskısı yapın.

  Ultrasonik kalıplama: ultrasonik makineyi kullanarak plastik kalıp iş parçasını anında eritir, plastik katılaşırken plastik katı metal veya başka bir malzeme yapabilir.

  Ultrasonik çıkarma: kumaş veya plastiğin ultrasonik aktarımla ultrasonik olarak çıkarılmasının etkisini sağlamak için ultrasonik kaynak kalıbını ve altını özel tasarım yolu ile kullanın.

  Ultrasonik plastik kaynak makinesi prensibi, ultrasonik jeneratör 50/60 hz akım 15, 20, 35000 hz güç dönüştürür. Ultrasonik transdüser tarafından değiştirilen anahtarın yüksek frekanslı elektrik enerjisi ile aynı frekansın mekanik hareketine tekrar dönüştürülür, daha sonra bir mekanik hareket kümesi aracılığıyla genlik modülatör cihazının ultrasonik kaynak kafasına geçirilmesi değiştirilebilir. Alınan ultrasonik titreşim enerjisine kaynak kafası, kaynak bağlantılarının kalmasına aktarılır. Ultrasonik titreşim enerjisinde, bölge plastik eriyik olarak sürtünmeyle ısıya dönüştürülür. Ultrasonik plastik kaynak makinesi kaynak süresi ve kaynak kafası basıncı, dönüştürücü ve titreşim genliği genliği tarafından belirlenen ayarlanabilir.

  TEMEL ÖZELLİKLER

  • 200 W ila 6.000 W güç aralığı

  • 20 kHz ile 60 kHz arasında frekans aralığı

  • Otomatik frekans düzenleme

  • Maksimum genlik tutarlılığı

  • Hızlı yanıt veren aşırı yük koruması

  • Kompakt tasarım, modüler versiyon veya şalt dolabı versiyonu

  • Mikrodenetleyici ve ekranlı tüm versiyonlar

  • UL kurallarına uygun sertifikalı

  Avantajları

  • Yüksek stabilite: Tüm dijital tümleşik devreler, ABD yüksek performanslı işlemcilerden kaynaklanan parazit ithalatının kullanılması, bileşen sayısını azaltırken, donanım yapısını basitleştirir, böylece sistemin güvenilirliğini arttırır.

  • Otomatik frekans izleme: Karmaşık kontrol teknolojisinin dijital faz kilitli döngü frekans izleme ile birlikte dijital frekans sentezi teknolojisi, sıcaklık, statik yük, işleme alanı, takım aşınması ve geleneksel analog regülatörün aşılmaz, iletken parametre ayarının dezavantajlarını sürükleyen dezavantajları ortadan kaldırabilir, Yazılım tarafından kolayca değiştirilebilir, kontrol şemasını kolayca düzenleyebilir ve çeşitli yeni kontrol stratejileri elde edebilirsiniz.

  • Güçlü çıkış: IGBT güç modüllerinin kullanımı ve onun heyecanlı salınım devresi yapısı, çıkış gücü geleneksel kendinden heyecanlı devrenin 1,5 katından daha fazladır.

  • Genlik kademesiz ayarlama: Genlik, ayarlama işleminde anında artabilir veya azalabilir, ayrıca mikro olarak da ayarlanabilir, plastik kaynağın mükemmel boyutta parçalarını etkili bir şekilde önleyebilir, aşınma şokunu, yanıkları vb. Etkili bir şekilde azaltır. Arızalı genlik ayar aralığı% 10 ila% 100 arasındadır.

  • Akıllı üç koruma ve hata alarmı: Kalıp akımı koruması, frekans ofset koruması, toplam çıkış korumak için çok büyük. Ekipman arızası, jeneratör çalışmayı durdurur ve teknisyenin sorun giderme işlemine kadar arıza istemlerinin uygun nedenini yapar.

  • Giriş besleme geriliminden ve yük dalgalanmalarından bağımsız olarak, genlik ayarını elde etmek için akıllı kapalı devre genlik kontrol teknolojisi, çıkışın genliğini sabit tutar.

  • İki tür kaynak modu ileri geri geçiş yapar, böylece daha yüksek hassasiyetli kaynak, lehimleme ve daha iyi sonuçlar elde edilir.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler