Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik sızdırmazlık ekipmanları

35Khz Sürekli Ultrasonik Dokuma Çanta Yapıştırma Makinesi Son Derece Dirençli

35Khz Sürekli Ultrasonik Dokuma Çanta Yapıştırma Makinesi Son Derece Dirençli

  • 35Khz Continuous Ultrasonic Non Woven Bag Sealing Machine Highly Resistant
  • 35Khz Continuous Ultrasonic Non Woven Bag Sealing Machine Highly Resistant
 • 35Khz Continuous Ultrasonic Non Woven Bag Sealing Machine Highly Resistant

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-S800

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 5days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: ayda 500 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: ultrasonik dikiş Frekans: 35kHz
  Güç: 800W BORU MALZEMESİ: Hızlı çelik, titanyum
  Jeneratör: Dijital Ağırlık: 8.5kg

  35Khz Nonwoven Laminasyonu Sürekli ultrasonik sızdırmazlık ekipmanları

  Descripersion

  Akustik kaynak ve daha özel olarak ultrasonik kaynak birçok sektörde giderek daha popüler hale gelmiştir. Örneğin, tekstil ve kişisel ürünler endüstrisindeki işletmeler genellikle bebek bezleri, giysiler vb. Ultrasonik olarak kaynaklanmış ürünler üretir. Ultrasonik kaynak aletleri, ultrasonik frekans aralığında (yani, 20 kHz veya üzerinde) akustik enerjiyi kornaya uygulama prensibi ile çalışır. Korna, ayrıca bir çıkış akustik enerjisi üretmek için uygulanan akustik enerjiye yanıt olarak titrer. Akustik enerji çıkışı, korna parçaların yakınına yerleştirilerek birleştirilen malzemelere (tipik olarak termoplastikler) uygulanır. Titreşim enerjisi parçalar boyunca hareket eder ve parçalar arasındaki arayüzde ısıya dönüşür. Bu dönüşüm parçaları eriten ve birleştiren moleküller arası sürtünmeden kaynaklanmaktadır.

  Bir dizi korna konfigürasyonu geliştirilirken, yüksek kaliteli ve yüksek hızlı ultrasonik kaynaklara ulaşmak için iyi bir yolun dönen bir örsle döner bir boynuz kullanmak olduğu iyi bilinmektedir. Tipik olarak, döner bir boynuz silindiriktir ve bir eksen etrafında döner. Giriş akustik enerjisi eksenel yöndedir ve çıkış akustik enerjisi radyal yöndedir. Korna ve örs, birbirine eşit veya eşit olmayan teğetsel hızlarda ters yönlerde dönen, birbirine yakın konumlandırılmış iki silindirdir. Yapıştırılacak parçalar, bu silindirik yüzeylerin arasında genellikle bu silindirik yüzeylerin teğetsel hızına uyan doğrusal bir hızla geçer. Döner kornanın teğet hızlarının ve örsün parçaların doğrusal hızıyla eşleştirilmesi, korna ve parçalar arasındaki sürtünmeyi en aza indirebilir.

  Ultrasonikler aynı zamanda bu malzemeler için, örneğin kumaşların kesilmesi için, kesilen kenarlar boyunca malzemenin kalınlaşmaması için tercih edilen yöntemdir.

  Yapıştırıcı, zımba veya dikiş ipliği gibi sarf malzeme gerekmez. Kumaş sağlam kalır, çünkü hiçbir dış termal enerji yapağı yönlendirilmez. Kaynak noktalarının konumu, şekli ve yer değiştirmesi, bileşimin istenen özelliklerini bile destekleyebilir.

  Tekstiller bu nedenle ultrasonik teknolojinin benzersizliğini kanıtlayabildiği bir alandır.

  Özellikleri:


  1. Tutkal, iplik veya diğer sarf malzemeleri olmadan dikiş, süsleme ve kabartma
  2. Geleneksel dikiş makinesi ve yapışkan yollardan daha hızlı ve uygun maliyetli
  3. Yapıştırılmış kenarların ve dikişlerin yıpranmasını veya çözülmesini önler
  4. Çok fonksiyonlu ve mevcut tasarımların binlerce
  5. Asgari eğitim ve bakım gerektirir
  6. Süper güçlü ultrasonik güç farklı kumaş kalınlığının ihtiyaçlarını karşılar

  HC-SONIC, rotasyonel sistemler için ultrasonik dikiş kaynağı çözümleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

  Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda dikiş lehimleme cihazı geliştirildi. Otomatik montaj hatlarına takılabilen sonotrodlardan Elmrt35 ultrason makinesi dikiş makinesini, pilili filtrelerin sürekli kaynaklanması için tasarlanan PFW modeli gibi özelleştirmelere kadar sunar.

  Bu işlemler için iki tür döner modül vardır: 35 kHz frekansta yanal ya da merkezi sonotrod ve 600W ila 1200W arasında değişen güçte.

  Bu kornalar alüminyumdan yapılabilir, özel bir yüzey güçlendirme prosedürüyle veya titanyumla muamele edilebilir.

  Dikiş kaynak çözümlerimiz PVC, polyester, polipropilen, kaplamalı, filtreleme ve teknik kumaşlar gibi sentetik tekstillerin bağlanmasında kullanılır.

  Parametre:

  MADDE

  decription

  TİP

  35FR1

  35FR2

  Sıklık

  35kHz

  35kHz

  Maks. güç

  600W

  1000W

  Döner Kaynak Boynuzu Genişliği

  12mm

  12mm

  Senkronize kemer uyumlu

  Uzunluk fazla 730mm, Genişlik 12mm

  Maks. İzin verilen dönme hızı

  100 r / dak.

  Bolt yükleyin

  M8, 4 adet

  Jeneratör

  Dijital jeneratör, sürekli çalışarak çıkış genliğini% 50 ila% 100 arasında ayarlanabilir

  Kablo

  Standart 5 m

  Özel uzunluk, lütfen bize bildirin.

  UYGULAMA:

  Uygulama

  Bir ultrasonik dikiş makinesi aynı anda dikiş, kesmek, yarmak, kesmek, çakmak, kabartmak veya kesmek ve mühürlemek için çok yönlü ve kullanımı kolaydır. Her ultrasonik dikiş makinesinin kullandığı işlem hızlı, basit ve etkilidir. İpliklere ve iğnelere ihtiyaç duymadan dakikada 80 metreye kadar kapatabilir.

  Gerçekten de esnek bir teknoloji. Tasarımının uyarlanabilirliği nedeniyle, dikiş makinesini bir tezgah üzerine monte etmek ya da yarı veya tam otomatik sistemlere monte etmek mümkündür.
  Genel olarak ultrasonik kaynak prensibi dokumasız malzemelere de uygulanabilir. Termoplastik lifler mekanik titreşimler tarafından harekete geçirilir, böylece önceden tanımlanmış kalıplarda erir ve bağlanır. Sonotrode olarak adlandırılan bir kaynak aleti, titreşimi dokusuz malzemeye iletir. Endüstriyel uygulamalarda, 20 ila 35 kHz arasındaki ultrasonik frekanslar yaygındır, 10 µm ila 50 µm amplitüdlü (takım hareket mesafeleri). Dokunmamış malzemelerin işlenmesi genellikle sürekli işlemlerde yüksek ağ hızında gerçekleştirilir. Döner aletlerin uygulanmasıyla, 800 metreye / dakikaya kadar işlem hızları elde etmek mümkündür. Özel olarak oyulmuş bir tambur kaynak, kabartma veya kesme örsünde kullanılır. Örs tamburunun konturu enerjiyi odaklar ve ilgili ürün için gereken kaynak noktalarını kesin olarak tanımlar.

  Avantajı:

  İğneler, iplik, yapıştırıcılar veya diğer yapıştırıcılar yerine, ultrasonik dikiş ekipmanı, yüzde 40'a kadar doğal elyaf içeren sentetik veya karışımlı malzemeleri yapıştırmak için yüksek frekanslı titreşimlerle birleştirilmiş patentli bir döner sistem kullanır.

  Geleneksel bir dikiş makinesine benzeyen ultrasonik dikiş makinesi, ultrasonik titreşimleri bir korna ve döner tekerlek arasında kanalize ederek, sentetik liflerin yumuşamasına ve kaynaşmasına neden olan yerel bir ısı birikimi oluşturur. Bu, neme karşı dayanıklı güçlü bir moleküler bağ oluşturur. Alleman, “Dikiş delikleri, tutkal boşlukları, yıpranma veya çözülmeden kaynaklanan güvenlik sorunları olmadan ortaya çıkan bariyer dikişleri sızdırmaz, güvenli, ultra güvenilir ve dokunuşu yumuşak” dedi.

  • Nokta montajı ve kaynak

  • Kusursuz temizlik

  • Yapışkan ürün yok, optimum hijyen demektir

  • Nemli ürünle bile yüksek dayanıklılık

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler