Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Sıvı İşlemci

Herb Ekstraksiyon için Küçük Kapasiteli Ultrasonik Sıvı İşlemci 28Khz 500W

Herb Ekstraksiyon için Küçük Kapasiteli Ultrasonik Sıvı İşlemci 28Khz 500W

  • Small Capacity Ultrasonic Liquid Processor 28Khz 500W For Herb Extraction
  • Small Capacity Ultrasonic Liquid Processor 28Khz 500W For Herb Extraction
 • Small Capacity Ultrasonic Liquid Processor 28Khz 500W For Herb Extraction

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HCS20-2000

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve ahşap kutu
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 200 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Frekans: 20KHZ Güç: 2000W
  Ağırlık: 14kg Boynuz: Titanyum alaşım
  Hız: <50L / SAAT Jeneratör: Dijital

  28Khz küçük kapasiteli Herb ekstraksiyonu için Ultrasonik sıvı işlemci

  Not:

  Bu deney olarak küçük miktarlarda kullanılan laboratuar ekipmanları, aynı zamanda endüstri yüksek güçlü ultrasonik sonochemistry ekipmanı tedarik ediyoruz.

  Açıklama:

  HC-Sonics, aşağıdakiler gibi uygulamalar için sektördeki teknolojik olarak en gelişmiş ve en güvenilir ultrasonik işlemcileri üretmektedir: nanopartiküllerin, nanotüplerin ve Grafenlerin dağılması; hücre parçalama ve hücre bozulması; numune hazırlama; ChIP tahlili; homojenizasyon; çıkarma; atomizasyon; ve dahası.

  Kavitasyon tarafından üretilen çok yüksek enerjiler, daha küçük partikül boyutu yaratmanın bir yolunu sağlar ve birçok durumda, emülsifiye edici maddenin miktarında bir düşüşe izin verilir. Ultrasonik Teknoloji ultrasonik emülsifikasyon sisteminin avantajları Basit, düşük maliyetli tasarım ---- İlk ekipman maliyeti, benzer çıkışa sahip geleneksel ekipman için gerekli masrafın alan kısmını (genellikle dörtte biri veya beşte biri) tutar. HC-SONIC emülsifikasyon sisteminin kurulumu genellikle yalnızca üretim yöntemlerinde değişiklik yapmadan mevcut bir birimin değiştirilmesi anlamına gelir. Örneğin, Ultrason destekli ekstraksiyon, ekstraksiyon işleminin kinetiğine ve ikincil olarak da ara yüzeysel alana, en sonunda parçalanmasıyla etki eder. daha büyük parçacıklar. Maserasyon, infüzyon veya kaynatma ile karşılaştırıldığında, ekstraksiyon verimini arttırırken hem çalışma süresini hem de sıcaklığı azaltan prosesi iyileştirir. Aşırı maruz kalmadıkça biyokimyasal olarak güvenli olan bu yoğun teknik, yüksek ekonomik potansiyeli olan tıbbi bir bitkiden hipoglisemik aktiviteye (tatlı diterpenik steviol glikozitler) sahip aktif prensipler elde etmek için kullanılmıştır: Stevia rebaudiana yaprakları. Distile su veya çeşitli oranlarda su ve etanol karışımı çözücü olarak kullanılmıştır. Aktif ilkeler HPLC ile belirlendi. Ultrason yardımlı ekstraksiyonu modellemek için karmaşık bir prosesle başa çıkma kabiliyeti ve üstün genelleme kapasitesi nedeniyle Yapay Sinir Ağı kullanılmıştır.

  Nano Ölçekli Cihazların Ultrasonik Hazırlanması
  • Parçacık büyüklüğü eşitliği, güçlü dağılım, kristal tipi kontrolü, basit hazırlık, yüksek verim
  • Monodispers, iyi tanımlanmış nanopartiküllerin ultrason nano üretimi ve düşük enerji tüketimi
  • Ultrasonik nanoprosesleme, mezoskopik karışım elde etmek için geleneksel karıştırma tekniklerinden daha kolaydır, lokal konsantrasyon değişikliklerini ortadan kaldırır, reaksiyon oranlarını arttırır, yeni fazların oluşumunu teşvik eder, birleşmeyi engeller

  Prob sonikasyonu, nanoparçacık uygulamaları için ultrasonik temizleyici banyolarına kıyasla önemli ölçüde daha güçlü ve etkilidir. Daha temiz bir banyo, bir Sonictor'un dakikalar içinde neler yapabileceğini gerçekleştirmek için saat gerektirir. Sonikatörler, bu makalede belirtilen şekilde, aylarca askıda kalabilecek stabil bir dispersiyon oluşturabilirler:

  Şişelerdeki (a) dispersiyonlar, vücutta ve tabanda 8 saat süreyle banyo sonikasyonuyla CNT'lerin pıhtılaşmasını sağlamıştır, (b) 3 dakika boyunca prob sonikasyonuyla serbest homojen görünmektedir ve (c) 4 dakika sonra bile serbest homojen kalmaktadır oda sıcaklığında oturmak aylar. Çok Duvarlı Karbon Nanotüplerin (MWCNT) konsantrasyonu 2500 mg / L ve MWCNT / SDS oranı 1: 10'dur. (d) (c) 'nin MWCNT'leri deiyonize su ile 25 mg / L'ye seyreltildi.

  madde Parametre
  Sıklık 28Khz
  Güç 500W
  Kapasite 2L
  Boynuz çapı 14mm
  Prob daldırma derinliği 150mm

  Uygulamalar:

  Ultrasonik son derece yetenekli ve çok yönlüdür, mikrolitreden litreye kadar çok çeşitli organik ve inorganik malzemeleri güvenle işleyebilir. Tipik uygulamalar şunları içerir: numune hazırlama, dispersiyon, hücre parçalama, ayrışma, homojenizasyon, partikül büyüklüğünün azaltılması, toprak testi, transesterifikasyon (biyodizel üretimi dahil), nanoteknoloji (nanopartikül ve Grafen dispersiyonu dahil), kimyasal reaksiyonların hızlandırılması, gaz giderme ve atomizasyon.

  Ana Uygulama Alanları ve Endüstrileri:

  1. Farmasötikler, Geleneksel Çin tıbbı ve eczane İşletmeleri;
  2. Kimyasal işlemler (Kimyasal İşletmeler);
  3. Petrokimya Endüstrisi (biyodizel dönüşümü veya biyolojik işlemler);
  4. Su ve atık su arıtma işletmeleri;
  5. Laboratuvar, Bilimsel Araştırma Kurumu ve Koleji (Üniversite);
  6. Yiyecek ve İçecek İşletmesi;
  7. Ultrasonik teknolojinin üzerinde kullanabilecek diğer sanayi ve şirketler;

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler