Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Sıvı İşlemci

İlaç Çıkarma için Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Sıvı İşlemci Sonochemistry Ekipmanları

İlaç Çıkarma için Titanyum Alaşımlı Ultrasonik Sıvı İşlemci Sonochemistry Ekipmanları

  • Titanium Alloy Ultrasonic Liquid Processor Sonochemistry Equipment For Drug Extraction
  • Titanium Alloy Ultrasonic Liquid Processor Sonochemistry Equipment For Drug Extraction
 • Titanium Alloy Ultrasonic Liquid Processor Sonochemistry Equipment For Drug Extraction

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HCS20-2000

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve ahşap kutu
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 200 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Frekans: 20KHZ Güç: 2000W
  Ağırlık: 14kg Boynuz: Titanyum alaşım
  Adı: ultrasonik sonochemistry Jeneratör: Dijital

  İlaç çıkarma için 20Khz titanyum alaşımlı Ultrasonik Sonochemistry Ekipmanları

  Not:

  Bu deney olarak küçük miktarlarda kullanılan laboratuar ekipmanları, aynı zamanda endüstri yüksek güçlü ultrasonik sonochemistry ekipmanı tedarik ediyoruz.

  Açıklama:

  HC-Sonics, aşağıdakiler gibi uygulamalar için sektördeki teknolojik olarak en gelişmiş ve güvenilir ultrasonik işlemcileri üretmektedir: nanopartiküllerin, nanotüplerin ve Grafenlerin dağılması; hücre parçalama ve hücre bozulması; numune hazırlama; ChIP tahlili; homojenizasyon; çıkarma; atomizasyon; ve dahası.

  İlaç ve kozmetik endüstrileri artık Ultrasonik titreşim enerjisini daha verimli bir yaratma aracı olarak kullanmaktadır:
  Kararlı emülsiyonlar
  Optimum viskoziteye sahip eEmülsiyonlar
  İstenen partikül ebadına sahip emülsiyon
  Katı partiküllerin sıvı bir ortamda (dispersiyonlar) veya yüksek yoğunluklu karıştırmayı gerektiren herhangi bir sistemde kapsamlı dağılımı. Bu sistemlerin sonuçlarının geleneksel ekipmanlarla önceden tahmin edilmesi zor olmuştur.

  Emülsiyonlar ve dispersiyonlar, genellikle zaman alıcı bir işlem içeren ve büyük partikül boyutuna sahip düşük kaliteli bir ürün üreten düşük maliyetli pervane karıştırıcıları ile yapılır. Kullanılan diğer ekipmanlar, iyi bir emülsiyon üreten, ancak düşük verim, yüksek güç gereksinimleri, yüksek bakım maliyetleri ve belki de istenmeyen ısıtma efektleri olan koloid değirmenleri ve piston homojenizatörleridir. Ekipman aynı zamanda hacimlidir ve ilk sermaye maliyeti yüksektir. Günümüzde neredeyse her kapasiteye göre tasarlanabilen ve herhangi bir sıvı işleme sisteminde kullanım için ultrasonik ekipman mevcuttur. Bu ekipmanlar, giderek daha fazla ilaç ve kozmetik üreticisi tarafından mükemmel emülsiyonlar ve dispersiyonlar üretmek için verimli, düşük maliyetli bir sistem olarak kullanılmaktadır. Düşük maliyetli, yüksek hacimli üretim, mekanik olarak ultrasonik enerji üreten benzersiz bir konseptle elde edilir.

  Nano Ölçekli Cihazların Ultrasonik Hazırlanması
  • Parçacık büyüklüğü eşitliği, güçlü dağılım, kristal tipi kontrolü, basit hazırlık, yüksek verim
  • Monodispers, iyi tanımlanmış nanopartiküllerin ultrason nano üretimi ve düşük enerji tüketimi
  • Ultrasonik nanoprosesleme, mezoskopik karışım elde etmek için geleneksel karıştırma tekniklerinden daha kolaydır, yerel konsantrasyon değişikliklerini ortadan kaldırır, reaksiyon oranlarını arttırır, yeni fazların oluşumunu teşvik eder, birleşmeyi engeller

  Prob sonication nanoparçacık uygulamaları için ultrasonik temizleyici banyoları ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha güçlü ve etkilidir. Daha temiz bir banyo, bir Sonicer'in dakikalar içinde yapabileceklerini gerçekleştirmek için saat gerektirir. Sonikatörler, bu makalede belirtilen şekilde, aylarca askıda kalabilecek stabil bir dispersiyon oluşturabilirler:

  Şişelerdeki (a) dispersiyonlar, vücutta ve tabanda 8 saat süreyle banyo sonikasyonuyla CNT'nin pıhtılaşmasına neden olmuştur, (b) 3 dakika boyunca sonikasyon ile serbest homojen görünmektedir ve (c) 4 dakika sonra bile serbest homojen kalmaktadır oda sıcaklığında oturmak aylar. Çok Duvarlı Karbon Nanotüplerin (MWCNT) konsantrasyonu 2500 mg / L ve MWCNT / SDS oranı 1: 10'dur. (d) (c) 'nin MWCNT'leri deiyonize su ile 25 mg / L'ye seyreltildi.

  madde Parametre
  Sıklık 20kHz
  Güç 2000W
  Kapasite 10L
  Boynuz çapı 16mm
  Prob daldırma derinliği 80mm

  Uygulamalar:

  Ultrasonik son derece yetenekli ve çok yönlüdür, mikrolitreden litreye kadar çok çeşitli organik ve inorganik malzemeleri güvenle işleyebilir. Tipik uygulamalar şunlardır: numune hazırlama, dispersiyon, hücre parçalama, ayrışma, homojenizasyon, partikül büyüklüğünün azaltılması, toprak testi, transesterifikasyon (biyodizel üretimi dahil), nanoteknoloji (nanopartikül ve Grafen dispersiyonu dahil), kimyasal reaksiyonların hızlandırılması, gaz giderme ve atomizasyon.

  Yeni dijital ultrasonicator, tezgah üstü ve endüstriyel ölçekte sıvı tedaviler için güçlü bir ultrason işlemcisidir. Yaygın uygulamalar arasında homojenleştirme, emülsifikasyon, dispersiyon ve ince öğütme, parçalama ve ekstraksiyon, sono-sentez ve sono-kataliz gibi vagy sonokimyasal reaksiyonlar çözülür. Dokunmatik ekran, tarayıcı uzaktan kumandası, otomatik veri kaydı. Yüksek Güçlü ve Tam Proses Kontrolü Güçlü sonikasyon, emülsifiye etme, dağıtma, öğütme vagy çözme gibi manifold sıvı işleme uygulamaları için proses çözümüdür. Ekipman, zorlu işleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için yoğun ultrason dalgaları sağlar. Tutarlı bir proses kalitesi sağlamak için, yalnızca verilen güç şart değildir, tüm önemli proses parametrelerinin kontrolü ve izlenmesi anahtardır. Yeni nesil hdT ultrasonicatorlar, operatöre ultrasonik cihazı dokunmatik ekran veya tarayıcı uzaktan kumandası ile kumanda etme imkânı veriyor.

  • Dağılım
  • Hücre bozulması
  • Numune hazırlama
  • Homojenizasyon
  • Emülsiyonlaştırma
  • Nanoparçacık dispersiyonu
  • Atomizasyon
  • Grafen dispersiyonu

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler