Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerultrasonik kaynak ekipmanları

Dijital Jeneratörlü 28Khz Ultrasonik Kaynak Sonotrod / Elde Sonotrod

Dijital Jeneratörlü 28Khz Ultrasonik Kaynak Sonotrod / Elde Sonotrod

  • 28Khz Ultrasonic Welding Sonotrode / Handheld Sonotrode With Digital Generator
  • 28Khz Ultrasonic Welding Sonotrode / Handheld Sonotrode With Digital Generator
 • 28Khz Ultrasonic Welding Sonotrode / Handheld Sonotrode With Digital Generator

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Sertifika: CE
  Model numarası: RPS-W20-800

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3dyas
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 200 SET BAŞINA AY
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  ad: Ultrasonik El Kaynakçı Sıklık: 28KHz
  güç: 600W Kurulum Türü: Elle tutma
  Jeneratör: Dijital ağırlık: 2.5kg
  Gövde çapı: 50mm

  Dijital jeneratör ile 28 Khz hafif ultrasonik el sonotrot

   

  Adopting advanced ultrasonic circuit, imported piezoelectric ceramic chip in the transducer, mould head is made of titanium alloy materials. Gelişmiş ultrasonik devre, dönüştürücüde ithal piezoelektrik seramik çip benimseyen, kalıp kafası titanyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır. It is of stable performance and easy manipulating. Kararlı performans ve kolay kullanımlıdır. This product can be applied to the different seam craft of toys, garments, hair decorations and ribbons. Bu ürün, oyuncakların, giysilerin, saç dekorasyonlarının ve kurdelelerin farklı dikiş teknelerine uygulanabilir. It is adopted special mould head to stick the artificial diamond on the fabrics.The horn material and shape can selected by you , it depends on your application, different application suit for different horn. Yapay elması kumaşların üzerine yapıştırmak için özel kalıp kafası benimsenmiştir. Boynuz malzemesi ve şekli sizin tarafınızdan seçilebilir, uygulamanıza, farklı boynuz için farklı uygulama takımına bağlıdır.

  Profesyonel tavsiye için bizim teknik lütfen.

   

  The hand-held sonotrode for ultrasonic welding (bonding) is light and handy, suitable for left- or right-handed operation. Ultrasonik kaynak (yapıştırma) için elle tutulan sonotrot hafif ve kullanışlıdır, sol veya sağ elle kullanım için uygundur. It is equipped with simple air-cooling system, which prevents the device from heating and the palm from sweating and this way facilitates the control and precise operation. Cihazın ısınmasını ve avuç içinin terlemesini önleyen basit bir soğutma sistemi ile donatılmıştır ve bu şekilde kontrol ve hassas çalışmayı kolaylaştırır.

  The ultrasonic hand-held sonotrode is equipped with an ultrasonic generator type Sooonic HpW. Ultrasonik el tipi sonotrot, ultrasonik jeneratör tipi Sooonic HpW ile donatılmıştır. The horn and the handle are made of high—quality materials, that ensure long life and smooth operation. Korna ve sap, uzun ömür ve sorunsuz çalışma sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

  Temel özellikler:

  Kaynak hızı: Malzemeye ve gerekli sonuçlara bağlı olarak yaklaşık 5 saniye.

  Ultrasonik teknoloji, ek malzemeler kullanmadan monte edilen parçalar arasında güçlü ve yüksek kaliteli kaynak sağlar.

   

  Ürün Özellikleri :
  1 - el kaynakçı tek noktadan kaynak, vida implantları, perçinleme için uygulanabilir.
  2 - Taşınabilir tasarım, yerden tasarruf, kullanımı kolay.
  3 - bağımsız olarak kullanılabilir, ancak otomatik çevre ekipmanı ile de kullanılabilir.
  4 - Özellikle haute couture işlemede rhinestones / PC matkap montajı için ders cihazı modelleri vardır.
  5 - SUW-0328M ultrason çıktı boyutu ayarlanabilir.

   

  Parametre:

  madde 20 28 35 40
  Sıklık 20kHz 28khz 35kHz 40 khz
  Güç 800w 600w 500w 300w
  Boynuz ucu çapı 12mm 10mm 8mm 8mm
  Boynuz malzemesi Alüminyum alaşım ve Çelik ve Titanyum alaşım
  Jeneratör Dijital jeneratör

   

  Kullanım alanları:

  Otomotiv endüstrisi

  Prototip / deneme çalışmaları

  Konveyör bandı tamiri

  Otomasyon için yeniden çalışın

  Kumaş tamiri ve birleştirme

  Blister ambalajlar

  Vac şekillendirme - bileşen tutma

  Mobil cihazlar

   

  Bilgisayar ve elektrik endüstrisinde uygulama


  In the electrical and computer industry ultrasonic welding is often used to join wired connections and to create connections in small, delicate circuits. Elektrik ve bilgisayar endüstrisinde, ultrasonik kaynak genellikle kablolu bağlantıları birleştirmek ve küçük, hassas devrelerde bağlantılar oluşturmak için kullanılır. Junctions of wire harnesses are often joined using ultrasonic welding. Kablo demetlerinin bağlantıları genellikle ultrasonik kaynak kullanılarak birleştirilir. Wire harnesses are large groupings of wires used to distribute electrical signals and power. Kablo demetleri, elektrik sinyallerini ve gücü dağıtmak için kullanılan büyük kablo gruplandırmasıdır. Electric motors, field coils, transformers and capacitors may also be assembled with ultrasonic welding. Elektrik motorları, saha bobinleri, transformatörler ve kapasitörler ultrasonik kaynakla da monte edilebilir. It is also often preferred in the assembly of storage media such as flash drives and computer disks because of the high volumes required. Ayrıca, yüksek hacimler nedeniyle flash sürücüler ve bilgisayar diskleri gibi depolama ortamlarının montajında ​​da sıklıkla tercih edilir. Ultrasonic welding of computer disks has been found to have cycle times of less than 300 ms. Bilgisayar disklerinin ultrasonik kaynağının döngü sürelerinin 300 ms'den az olduğu bulunmuştur.

  One of the areas in which ultrasonic welding is most used and where new research and experimentation is centered is microcircuits.This process is ideal for microcircuits since it creates reliable bonds without introducing impurities or thermal distortion into components. Ultrasonik kaynağın en çok kullanıldığı ve yeni araştırma ve deneylerin merkezlendiği alanlardan biri mikro devrelerdir.Bu bileşen, bileşenlere kirlilik veya termal bozulma olmadan güvenilir bağlar oluşturduğundan mikro devreler için idealdir. Semiconductor devices, transistors and diodes are often connected by thin aluminum and gold wires using ultrasonic welding.[8] Yarı iletken cihazlar, transistörler ve diyotlar genellikle ultrasonik kaynak kullanılarak ince alüminyum ve altın tellerle bağlanır. [8] It is also used for bonding wiring and ribbons as well as entire chips to microcircuits. Kablo ve şeritlerin yanı sıra tüm yongaları mikro devrelere bağlamak için de kullanılır. An example of where microcircuits are used is in medical sensors used to monitor the human heart in bypass patients. Mikro devrelerin kullanıldığı yerlere bir örnek, bypass hastalarında insan kalbini izlemek için kullanılan tıbbi sensörlerdir.

  One difference between ultrasonic welding and traditional welding is the ability of ultrasonic welding to join dissimilar materials. Ultrasonik kaynak ve geleneksel kaynak arasındaki bir fark, ultrasonik kaynağın farklı malzemelere katılma yeteneğidir. The assembly of battery components is a good example of where this ability is utilized. Akü bileşenlerinin montajı, bu yeteneğin kullanıldığı yerlere iyi bir örnektir. When creating battery and fuel cell components, thin gauge copper, nickel and aluminium connections, foil layers and metal meshes are often ultrasonically welded together. Pil ve yakıt hücresi bileşenleri oluştururken, ince ayar bakır, nikel ve alüminyum bağlantılar, folyo katmanları ve metal kafesler genellikle ultrasonik olarak birbirine kaynak yapılır. Multiple layers of foil or mesh can often be applied in a single weld eliminating steps and costs. Adımları ve maliyetleri ortadan kaldıran tek bir kaynakta birden fazla folyo veya ağ katmanı uygulanabilir.

   

  Ultrasonic spot welding is used whenever large plastic parts cannot be placed on a traditional machine. Ultrasonik nokta kaynağı, geleneksel bir makineye büyük plastik parçalar yerleştirilemediğinde kullanılır. Therefore, the welding head designed as a handgun is brought to the part; Bu nedenle, tabanca olarak tasarlanan kaynak kafası parçaya getirilir; either manually or with a robot. manuel olarak veya bir robotla. The advantage of ultrasonic spot welding is the fact that the parts do not need any special preparation (no energy director required ).Therefore large size vacuum formed parts can also be assembled easily. Ultrasonik nokta kaynağının avantajı, parçaların herhangi bir özel hazırlığa ihtiyaç duymamasıdır (enerji yönetmeni gerekmez). Bu nedenle, büyük boyutlu vakumla şekillendirilmiş parçalar da kolayca monte edilebilir.

  The ultrasonic horn is built to produce high amplitude. Ultrasonik korna yüksek genlik üretmek için üretilmiştir. The tip of the horn is shaped in order to penetrate the two layers of material,leaving a typical ring pattern on the workface, while the backside rests smiith and clean. Boynun ucu, iki malzeme katmanına nüfuz edecek şekilde şekillendirilir, arka yüz çalışma sırasında tipik bir halka deseni bırakır, arka taraf daha yumuşak ve temiz kalır.

  El tipi termoplastik kaynak aletlerimiz iki ihtiyacı karşılar: ulaşılması zor alanların kaynağı ve kurcalamaya karşı korumalı ambalaj sızdırmazlığı.

  Üretim ekipleriniz neredeyse hiçbir zaman ultrasonik tabanca ve kalemimizle temiz kaynaklar üretecekler.

  Bu araçlar, temiz ve güçlü kaynaklar sağlamak için kullanım kolaylığı, uyarlanabilirlik ve esneklik için tasarlanmıştır.
  Tüm montaj ihtiyaçlarınız için çözümümüz var.

  Ayrıca kaynak makinesi montajı için metal gövde kaynak kalemi var.

   

   

   

   

   

   

   

  Dijital Jeneratörlü 28Khz Ultrasonik Kaynak Sonotrod / Elde SonotrodDijital Jeneratörlü 28Khz Ultrasonik Kaynak Sonotrod / Elde Sonotrod

   
   
   

   

   

   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler