Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerultrasonik kaynak ekipmanları

Sentetik Malzeme Kaynak İçin Elde Tutulan Tabanca

Sentetik Malzeme Kaynak İçin Elde Tutulan Tabanca

  • Titanium Alloy Ultrasonic Welding Equipment Hand Held Gun For Synthetic Material Welding
  • Titanium Alloy Ultrasonic Welding Equipment Hand Held Gun For Synthetic Material Welding
 • Titanium Alloy Ultrasonic Welding Equipment Hand Held Gun For Synthetic Material Welding

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Sertifika: CE
  Model numarası: RPS-W20-800

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3dyas
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 200 SET BAŞINA AY
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  ad: ultrasonik kaynak tabancası Frequency: 28Khz
  güç: 600W Install Type: Hand-hold
  Jeneratör: Dijital ağırlık: 2.5kg
  Gövde çapı: 50mm

  Sentetik malzeme kaynağı için titanyum alaşımlı ultrasonik el tabancası

   

   

  Adopting advanced ultrasonic circuit, imported piezoelectric ceramic chip in the transducer, mould head is made of titanium alloy materials. Gelişmiş ultrasonik devre, dönüştürücüde ithal piezoelektrik seramik çip benimseyen, kalıp kafası titanyum alaşımlı malzemelerden yapılmıştır. It is of stable performance and easy manipulating. Kararlı performans ve kolay kullanımlıdır. This product can be applied to the different seam craft of toys, garments, hair decorations and ribbons. Bu ürün, oyuncakların, giysilerin, saç dekorasyonlarının ve kurdelelerin farklı dikiş teknelerine uygulanabilir. It is adopted special mould head to stick the artificial diamond on the fabrics.The horn material and shape can selected by you , it depends on your application, different application suit for different horn. Yapay elması kumaşların üzerine yapıştırmak için özel kalıp kafası benimsenmiştir. Boynuz malzemesi ve şekli sizin tarafınızdan seçilebilir, uygulamanıza, farklı boynuz için farklı uygulama takımına bağlıdır.

  Profesyonel tavsiye için bizim teknik lütfen.

   

  Ürün Özellikleri :
  1 - el kaynakçı tek noktadan kaynak, vida implantları, perçinleme için uygulanabilir.
  2 - Taşınabilir tasarım, yerden tasarruf, kullanımı kolay.
  3 - bağımsız olarak kullanılabilir, ancak otomatik çevre ekipmanı ile de kullanılabilir.
  4 - Özellikle haute couture işlemede rhinestones / PC matkap montajı için ders cihazı modelleri vardır.
  5 - SUW-0328M ultrason çıktı boyutu ayarlanabilir.

   

  Parametre:

  madde 20 28 35 40
  Sıklık 20kHz 28khz 35kHz 40 khz
  Güç 800w 600w 500w 300w
  Boynuz ucu çapı 12mm 10mm 8mm 8mm
  Boynuz malzemesi Alüminyum alaşım ve Çelik ve Titanyum alaşım
  Jeneratör Dijital jeneratör

   

  Kullanım alanları:

  Otomotiv endüstrisi

  Prototip / deneme çalışmaları

  Konveyör bandı tamiri

  Otomasyon için yeniden çalışın

  Kumaş tamiri ve birleştirme

  Blister ambalajlar

  Vac şekillendirme - bileşen tutma

  Mobil cihazlar

   

   

  Uygulama:

  Medikal endüstrisi
  In the medical industry ultrasonic welding is often used because it does not introduce contaminants or degradation into the weld and the machines can be specialized for use in clean rooms. Tıp endüstrisinde ultrasonik kaynak sıklıkla kullanılır çünkü kaynakta kirletici maddeler veya bozulmaya neden olmaz ve makineler temiz odalarda kullanılmak üzere uzmanlaşabilir. The process can also be highly automated, provides strict control over dimensional tolerances and does not interfere with the biocompatibility of parts. İşlem aynı zamanda yüksek derecede otomatikleştirilebilir, boyutsal toleranslar üzerinde sıkı kontrol sağlar ve parçaların biyouyumluluğuna müdahale etmez. Therefore, it increases part quality and decreases production costs. Bu nedenle parça kalitesini artırır ve üretim maliyetlerini düşürür. Items such as arterial filters, anesthesia filters, blood filters, IV catheters, dialysis tubes, pipettes, cardiometry reservoirs, blood/gas filters, face masks and IV spike/filters can all be made using ultrasonic welding. Arteryel filtreler, anestezi filtreleri, kan filtreleri, IV kateterler, diyaliz tüpleri, pipetler, kardiyometri rezervuarları, kan / gaz filtreleri, yüz maskeleri ve IV başak / filtreler ultrasonik kaynak kullanılarak yapılabilir. Another important application in the medical industry for ultrasonic welding is textiles. Tıp endüstrisinde ultrasonik kaynak için bir diğer önemli uygulama tekstildir. Items like hospital gowns, sterile garments, masks, transdermal patches and textiles for clean rooms can be sealed and sewn using ultrasonic welding. Hastane önlükleri, steril giysiler, maskeler, transdermal yamalar ve temiz odalar için tekstiller ultrasonik kaynak kullanılarak mühürlenebilir ve dikilebilir. This prevents contamination and dust production and reduces the risk of infection. Bu, kontaminasyonu ve toz üretimini önler ve enfeksiyon riskini azaltır.

   

  Ultrasonic spot welding is used whenever large plastic parts cannot be placed on a traditional machine. Ultrasonik nokta kaynağı, geleneksel bir makineye büyük plastik parçalar yerleştirilemediğinde kullanılır. Therefore, the welding head designed as a handgun is brought to the part; Bu nedenle, tabanca olarak tasarlanan kaynak kafası parçaya getirilir; either manually or with a robot. manuel olarak veya bir robotla. The advantage of ultrasonic spot welding is the fact that the parts do not need any special preparation (no energy director required ).Therefore large size vacuum formed parts can also be assembled easily. Ultrasonik nokta kaynağının avantajı, parçaların herhangi bir özel hazırlığa ihtiyaç duymamasıdır (enerji yönetmeni gerekmez). Bu nedenle, büyük boyutlu vakumla şekillendirilmiş parçalar da kolayca monte edilebilir.

  The ultrasonic horn is built to produce high amplitude. Ultrasonik korna yüksek genlik üretmek için üretilmiştir. The tip of the horn is shaped in order to penetrate the two layers of material,leaving a typical ring pattern on the workface, while the backside rests smiith and clean. Boynun ucu, iki malzeme katmanına nüfuz edecek şekilde şekillendirilir, arka yüz çalışma sırasında tipik bir halka deseni bırakır, arka taraf daha yumuşak ve temiz kalır.

  El tipi termoplastik kaynak aletlerimiz iki ihtiyacı karşılar: ulaşılması zor alanların kaynağı ve kurcalamaya karşı korumalı ambalaj sızdırmazlığı.

  Üretim ekipleriniz neredeyse hiçbir zaman ultrasonik tabanca ve kalemimizle temiz kaynaklar üretecekler.

  Bu araçlar, temiz ve güçlü kaynaklar sağlamak için kullanım kolaylığı, uyarlanabilirlik ve esneklik için tasarlanmıştır.
  Tüm montaj ihtiyaçlarınız için çözümümüz var.

  Ayrıca kaynak makinesi montajı için metal gövde kaynak kalemi var.

   

   

   

   

   

   

  Mini Muhafaza

  Sentetik Malzeme Kaynak İçin Elde Tutulan Tabanca

   
   
   

  Korna seçildi

  Sentetik Malzeme Kaynak İçin Elde Tutulan Tabanca

   

   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler