Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kaynak Boynuzu

Profesyonel Ultrasonik Kaynak Boynuzu FEM Hesaplama Hassas Ultrasonik Sonotrot

Profesyonel Ultrasonik Kaynak Boynuzu FEM Hesaplama Hassas Ultrasonik Sonotrot

  • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode
  • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode
 • Professional Ultrasonic Welding Horn FEM Calculation Precision Ultrasonic Sonotrode

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-Horn

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: not sale alone
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: aylık 1000 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Ultrasonik boynuz Malzeme: Titanyum, Alüminyum veya Sertleştirilmiş Çelik
  Türü: Farklı uygulamalara göre tasarım Yardımlı yazılım: FEM
  Boynuz boyutu: Örnek tarafından tasarım Teslimat zamanı: 10days

  FEM hesaplama hassas imalat Ultrasonik sonotrodlar

  Sadece ultrasonik korna satmıyoruz, sadece kendi ekipmanımız için üretiyoruz.

  Boynuz veya Sonotrod. Boynuz bazen daha yaygın olarak Amerika Birleşik Devletleri dışında bir sonotrot olarak adlandırılır. Korna, güçlendiriciden titreşimleri alır ve ayrıca akustik dalgaların genliğini arttırır veya hafifletir. Korna, bu titreşimleri doğrudan temas ile kaynak yapılan parçalara uygulamaktan da sorumludur. Plastik bir kaynak makinesinde, korna ve güçlendirici, güç kaynağı tarafından belirlenen çalışma frekansında eksenel olarak titreşir. Korna üst plastik parçaya temas eder ve bu titreşimleri parçanın yüzeyine dik olarak uygular. Buna karşılık, metal kaynak kornaları yatay olarak uzanır ve titreşimler, parçaların yüzeyine paralel olarak uygulanır. Boynuzun merkezi yerinde dururken, boynuz her zaman zıt yönlerde hareket ederek boynuzu titretecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Dönüştürücünün çıkış genliğini yükseltici kazancıyla ve korna kazancıyla çarparak, istifin parçaya uygulanan etkin çıkış genliğini bulabilirsiniz. Titanyum, yüksek yorulma dayanımı ve sertliği gibi mekanik özellikleri nedeniyle korna yapımı için tercih edilen bir malzemedir, ancak doğru uygulama için ekonomik alüminyum ve çelik kornalar da mevcuttur. Her biri kendi özel uygulamasına sahip çok sayıda boynuz şekli vardır ve özel uygulamalar için özel boynuzlar yapılabilir. Örneğin dairesel bir korna, parçalar çevresine kaynaklanacaksa kullanışlıdır. Bir korna titreşimi iş parçasına uygulayabilmeden önce, önce yerine oturtulmalıdır.

  Çalıştırıcı. Aktüatör, yığını kaynak yapılacak parçalara indirmekten sorumludur. Aynı zamanda istenen uygulama ile tutarlı bir kuvvet uygulamak zorundadır. Ultrasonik kaynak aktüatörleri tipik olarak pnömatik veya elektriklidir ve 50-750 lbs aralığında bir kaynak kuvveti sağlar. Metal ultrasonik kaynak makinesinde kullanılan aktüatörler, hidrolik tahrikli olabilir ve daha fazla güç görebilir. Kesin kuvvet, kaynak yapılan parçaların tasarımına göre belirlenecektir.

  Yuva veya örs. Birlikte kaynaklanmış iki parça vardır - bir üst yarı bir alt yarı. Alt yarısı yuva olarak adlandırılan bir fikstürde oturur. Yuva, titreşimleri iki parça arasındaki arayüze yönlendirir. Alt kısmı tutan armatür daha düz olduğunda, örs olarak adlandırılabilir. Uzun dikişlerin kaynağında, bazı makinelerin kaynağı yerinde tutarken kısmı hareket ettiren hareketli bir örs vardır.

  Ultrasonik Kaynak İşlemi. Ultrasonik kaynak makinesinin ana bileşenlerini bildiğinize göre, tipik bir kaynak döngüsünün nasıl çalıştığını anlama zamanı:
  İlk adım, parçaları yuvaya elle veya otomasyona yüklemek - otomasyon yüksek hacimli çalışmalarda kullanılır. Daha sonra kaynak makinesinin kontrolleri dört moddan birinde çalışacaktır:

  AVANTAJLARI:

  • Frekans ve genliğe ayarlanmış Sonotrodlar
  • Herhangi bir uygulamaya uygun Sonotrode geometrileri ve örs versiyonları
  • İlgili plastiğe uyacak şekilde sonotrot malzemesinin bireysel seçimi nedeniyle uzun kullanım ömrü
  • Sonotrotların hassas rezonans davranışı nedeniyle optimum kaynak sonuçları
  • En iyi rezonans davranışının FEM hesaplaması nedeniyle uzun hizmet ömrü
  • Yenilikçi reseptör sayesinde düşük ısıl genleşmeli kararlı proses

  Standart tasarımlar, maksimum "2-1 / 2" genişliğinde 26 "uzunluğa kadar uzunluklarda mevcuttur. Tüm kornalarımız, tüm güçleri boyunca tüm güç boyunca eşit bir genlikte titreyecek şekilde tasarlanmıştır.

  HC-SONIC tarafından tasarlanan ve farklı uygulamalar için profesyonel analiz. Tasarım, basit bir işlem değildir. Doğru malzeme seçilmeli, kornalar dengelenmiş, gerekli genlik için tasarlanmış ve belirli bir frekansa doğru şekilde ayarlanmış olmalıdır. Yanlış ayarlanmış boynuzlar, dönüştürücüye ve / veya güç kaynağına zarar verebilir. Branson'un Takım Mühendisleri, uygun ayarlama, gerilme seviyesi, genlik seviyesi ve tekdüzelik için boynuzları tasarlamak ve optimize etmek için Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) kullanır.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler