Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kesim Ekipmanları

Ekonomik Ultrasonik Kesme Bıçakları, Ultrasonik Kek Kesici Metal Muhafaza

Ekonomik Ultrasonik Kesme Bıçakları, Ultrasonik Kek Kesici Metal Muhafaza

  • Economic Ultrasonic Cutting Blades , Ultrasonic Cake Cutter Metal Housing
  • Economic Ultrasonic Cutting Blades , Ultrasonic Cake Cutter Metal Housing
  • Economic Ultrasonic Cutting Blades , Ultrasonic Cake Cutter Metal Housing
 • Economic Ultrasonic Cutting Blades , Ultrasonic Cake Cutter Metal Housing

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Model numarası: RPS-C40

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: ayda 500 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  ad: Ultrasonik kesme kalemi Sıklık: 40 Khz
  güç: 500W tip: Kalem tipi, Metal gövde
  Boynuz: titanyum Konut: Metal gövde

   

  Ultrasonik Kesme için Titanyum Bıçak Yüksek Güçlü Ultrasonik Gıda Dilimleme Ünitesi

   

   

   

  Ultrasonik kesme bıçaklarımız, ultrasonik bıçaklarımız, ultrasonik boynuzlarımız veya sonotrotlarımız, gıda endüstrisinde ultrasonik kesim, ultrasonik dilimleme, ultrasonik porsiyonlama veya peynir dilimleme, pasta kesme, pasta dilimleme gibi gıda işleme makinelerinde giderek daha fazla kullanılmaktadır. dilimleme, porsiyon kesim, şarküteri porsiyonlama, et kesim, pastırma dilimleme ve hatta dondurulmuş gıda kesimi.

   

  Usually one compeplete ultrasonic cutting system include the ultrasonic generator (ultrasonic power supply),ultrasonic transducer, ultrasonic booster, ultrasonic horn(sonotrode) or we named ultrasonic blade . Genellikle bir compeplete ultrasonik kesme sistemi ultrasonik jeneratör (ultrasonik güç kaynağı), ultrasonik dönüştürücü, ultrasonik güçlendirici, ultrasonik boynuz (sonotrot) içerir veya ultrasonik bıçak adını verdik. that's the mian parts of one ultrasonic food cutting machine. bu bir ultrasonik gıda kesme makinesinin mian parçaları.

  This ultrasonic food cutting system is a good choice for whom with budget limited and want to have a try with ultrasonic cutting .Currently in market,there are some ultrasonic generator name auto. Bu ultrasonik gıda kesme sistemi, bütçe sınırlı ve ultrasonik kesim ile denemek isteyenler için iyi bir seçimdir.Şu anda piyasada, bazı ultrasonik jeneratör adı otomatik vardır. tuning digital type ultrasonic generator , But actually it's analog ciricuit and some it's not stable compared with manual tuning one .This ultrasonic cutter matched with Full digitl generator, and this generator with wide frequency range , it is easy for tunning and work stable. Tuning dijital tip ultrasonik jeneratör, Ama aslında bu analog sirkülasyon ve bazı manuel ayar ile karşılaştırıldığında kararlı değil.

   

   

   

  ÖZELLİKLERİ

   

  - Ultrasonik titreşim, bıçak ve yiyecek arasındaki sürtünme direncini azaltır ve

  bıçağı deformasyon olmadan sorunsuz bir şekilde keser.

  - The cutting blade is made of titanium. - Kesme bıçağı titanyumdan yapılmıştır. It is completely inert and enduring material. Tamamen inert ve dayanıklı bir malzemedir.

  - Bıçaktaki kesme ve kirlenme sırasında yiyeceklerin cipslerini azalttığı için,

  temizlik için kapalı kalma süresini azaltın ve verimliliği artırın.

  - Sert kabuklu yemişler gibi farklı sertlikli yiyecekler içeren gıda ürünleri için uygundur.

   

   

  makine Ultrasonik kauçuk / kek kesici
  Frekans (KHz) 20kHz
  Güç 1000 W
  Kesme Bıçağı / Korna Titanyum
  Gerilimi (V) 220V
  Bıçak genişliği ihtiyacına bağlıdır
  Kesme kalınlığı 10 ~ 20mm (malzemelere bağlıdır)
  Korna genliği 10-40μm
  Ekipman ağırlığı 0.6kg
   

   

  The Ultrasonic Cutting Systems can easily cut to Food ( Cakes, Pies, Fish, Snack, Meat, baked Cookies, Cheese, Vegetable, Candy, Confectionery, Ice Cream) Rubber, Tyre, Resin, Cloths Non-Woven, Film, Ribbon, CD, Foam, Cardboard, Bonded Textile, Craft items, Glass and composite material in which various products.To evaluate ultrasonic cutting of foods, on the one hand, we have compared the principles of two methods, which are ultrasonic cutting of foods and conventional cutting of foods; Ultrasonik Kesme Sistemleri Gıda (Kek, Turta, Balık, Aperatif, Et, pişmiş Kurabiye, Peynir, Sebze, Şeker, Şekerleme, Dondurma) Kauçuk, Lastik, Reçine, Dokunmamış Bezler, Film, Şerit, CD , Köpük, Karton, Gümrüklü Tekstil, El Sanatları ürünleri, Cam ve çeşitli ürünlerin bulunduğu kompozit malzeme.Gıdaların ultrasonik kesimini değerlendirmek için, bir yandan, gıdaların ultrasonik kesimi ve geleneksel kesim olan iki yöntemin prensiplerini karşılaştırdık. gıdaların; on the other hand, we have investigated the performance of ultrasonic cutting of different materials, such as bread, rye bread and cake. Öte yandan ekmek, çavdar ekmeği ve kek gibi farklı malzemelerin ultrasonik kesim performansını araştırdık. The Results and Discussion section shows that ultrasonic cutting in the industry has not only general benefits and advantages, such as excellent cut surface, reduced crumbling, squeezing, debris and smearing, but also a special advantage, such as cutting thin slice, which cannot be realized by conventional cutting of foods. Sonuçlar ve Tartışma bölümü, endüstrideki ultrasonik kesimin sadece mükemmel kesim yüzeyi, ufalanan parçaların azaltılması, sıkışma, döküntü ve lekelenme gibi genel avantajları ve avantajları olmadığını, aynı zamanda ince dilimi kesmek gibi özel bir avantajı olduğunu göstermektedir. geleneksel gıda kesimi ile gerçekleştirilir. To extend applications of ultrasonic cutting in food processing, we have designed a novel kinematic mechanism of ultrasonic cutting equipment to demonstrate applications of ultrasonic cutting with intermittent motion. Gıda işlemede ultrasonik kesim uygulamalarını genişletmek için, aralıklı hareket ile ultrasonik kesim uygulamalarını göstermek için yeni bir ultrasonik kesme ekipmanı kinematik mekanizması tasarladık.

  The Ultrasonic cutting horn, which is vibrating at a high frequency, creates a nearly friction-free environment between the horn and the product, its blade vibrate with an amplitude of 10-70 µm in the longitudinal friction. Yüksek frekansta titreşen Ultrasonik kesme boynuzu, boynuz ile ürün arasında neredeyse sürtünmesiz bir ortam yaratır, bıçağı boyuna sürtünmede 10-70 µl'lik bir genlikle titreşir. The vibration is microscopic, so it cannot be seen The movement repeats 20,000 times per seconds ( 20Khz ). Titreşim mikroskobiktir, bu yüzden görülemez Hareket saniyede 20.000 kez tekrar eder (20Khz).

   

   

   

   

   

   

   


   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler