Hangzhou Jiazhen Ultrasonik Teknoloji Co, Ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

Biz ultrasonik ekipman satmak için değil, sorununuzu ortaya çıkarmak için daha fazlasıyız

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik Kaynak Boynuzu

Farklı Uygulama İçin Dayanıklı / Güvenilir Ultrasonik Kaynak Boynuzu

Farklı Uygulama İçin Dayanıklı / Güvenilir Ultrasonik Kaynak Boynuzu

  • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application
  • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application
 • Durable / Reliable Ultrasonic Welding Horn For Different Application

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: HC-SONIC
  Model numarası: HC-Horn

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: not sale alone
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: aylık 1000 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Adı: Ultrasonik boynuz Malzeme: Titanyum, Alüminyum veya Sertleştirilmiş Çelik
  Türü: Farklı uygulamalara göre tasarım Vida bağlamak: 1 / 2-20unf
  Burs başvurularını: Nokta kaynağı Yardımlı yazılım: FEA

  Titanyum, Alüminyum veya Sertleştirilmiş Çelikte Bulunan Ultrasonik Kornalar

  Sadece ultrasonik korna satmıyoruz, sadece kendi ekipmanımız için üretiyoruz.

  Sıklıkla, bir ultrasonik korna, çıkış ucuna yakınlaşan uzunlamasına bir enine kesit profiline sahip bir geçiş bölümüne sahiptir. Böylece, boynuzun boyuna salınım genliği çıkış ucuna doğru artarken, enine kesit alanı azalır. Bu tip ultrasonik boynuzlar, öncelikle ultrasonik kaynak, ultrasonik lehimleme, kesme, cerrahi alet yapımında kullanılan çeşitli ultrasonik aletlerin parçaları olarak kullanılır. erimiş metal muamelesi, vs. Yakınsak ultrasonik boynuzlar ayrıca, sonokimyasal, emülsifikasyon, dispersiyon ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli proses çalışmaları için kullanılan laboratuvar sıvı işlemcilerine de yaygın olarak dahil edilir.

  Ticari ultrasonik reaktörler, ultrasonik homojenizatörler ve ultrasonik öğütme sistemleri gibi yüksek güçlü endüstriyel ultrasonik işlemcilerde, yüksek ultrasonik amplitüdlerde (ultrasonik karışım, nanoemülsiyon üretimi, katı partikül dispersiyonu, ultrasonik nanokristalizasyon, vb.). .), tercih edilen ultrasonik korna tipi, Halter kornadır. Halter boynuzları, büyük çıkış çaplarını ve yayılan alanları koruyarak ultrasonik amplitüdleri yükseltebilir. Bu nedenle, yüksek ultrasonik amplitüdleri korurken, Converging Korna boynuzlarına geçiş yaparak ticari bir üretim ortamında laboratuvar optimizasyon çalışmalarını doğrudan çoğaltmak mümkündür. Doğru şekilde ölçeklendirilirse, prosesler laboratuvarda olduğu gibi bitki katında aynı tekrarlanabilir sonuçları üretir.

  Bu kornalar, çapı 1 '' e kadar değiştirilebilir uçlar için kılavuzlanmış yüzler veya 2-1 / 2 '' ye kadar sağlam yüzeyler ile mevcuttur ve titanyum, alüminyum veya sertleştirilmiş takım çeliğinde mevcuttur. Tüm musluk boynuzları titanyumdan üretilmiştir. Temel olarak ultrasonik kaynak ve sızdırmazlık için tasarlanmıştır. Kontur frezeleme ve EDM işleme dahil olmak üzere bu tasarımlar üzerine özel yüzeyler işlenebilir.

  Standart tasarımlar, maksimum "2-1 / 2" genişliğinde 26 "uzunluğa kadar uzunluklarda mevcuttur. Tüm kornalarımız, tüm güçleri boyunca tüm güç boyunca eşit bir genlikte titreyecek şekilde tasarlanmıştır.

  HC-SONIC tarafından tasarlanan ve farklı uygulamalar için profesyonel analiz. Tasarım, basit bir işlem değildir. Doğru malzeme seçilmeli, kornalar dengelenmiş, gerekli genlik için tasarlanmış ve belirli bir frekansa doğru şekilde ayarlanmış olmalıdır. Yanlış ayarlanmış boynuzlar, dönüştürücüye ve / veya güç kaynağına zarar verebilir. Branson'un Takım Mühendisleri, uygun ayarlama, gerilme seviyesi, genlik seviyesi ve tekdüzelik için boynuzları tasarlamak ve optimize etmek için Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) kullanır.

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Jiazhen Ultrasonic Technology Co.,Ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler