Hangzhou Xing Ultrasonik Ekipman Co, ltd

Biz sadece satış ultrasonik değil, daha fazla araştırma ve ultrasonik öğrenmek.

biz ultrasonik ekipman satmak için değil, ama sorunu sloving için daha fazla

 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUltrasonik güç kaynağı

Kaynak / Kesme / Sızdırmazlık için Kolay Alın Ultrasonik Yüksek Güç Jeneratörü

Kaynak / Kesme / Sızdırmazlık için Kolay Alın Ultrasonik Yüksek Güç Jeneratörü

  • Easy Take Ultrasonic High Power Generator For Welding / Cutting / Sealing
  • Easy Take Ultrasonic High Power Generator For Welding / Cutting / Sealing
 • Easy Take Ultrasonic High Power Generator For Welding / Cutting / Sealing

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: RPS-SONIC
  Sertifika: CE
  Model numarası: RPS-2000

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Köpük ve karton
  Teslim süresi: 3days
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Aylık 200 setleri
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Sıklık: 15K ~ 60k güç: 300W ~ 3000W
  tip: Dijital jeneratör boyut: 120 x 120 x 380
  ad: ultrasonik güç jeneratörü Voltaj: AC220V 50HZ / 60HZ.
  Frekans aralığı: + _1 frekans
  Vurgulamak:

  digital ultrasonic generator

  ,

  ultrasonic frequency generator

  Ultrasonik Kaynak, Kesme ve Sızdırmazlık için Ultrasonik Jeneratör

   

   

   

  Min boyutu: 120 * 120 * 380

   

  Kaynak / Kesme / Sızdırmazlık için Kolay Alın Ultrasonik Yüksek Güç Jeneratörü 0

  Descriperson

  Ultrasonic welding is a cost-effective assembly method when joining nonferrous materials, such as aluminum, brass, copper and nickel. Ultrasonik kaynak, alüminyum, pirinç, bakır ve nikel gibi demir dışı malzemeleri birleştirirken uygun maliyetli bir montaj yöntemidir. “The advantages for ultrasonic welding appear for high thermally conductive materials, such as aluminum, copper and magnesium, which can be troublesome to weld for resistance welders and lasers,” says Graff. “Ultrasonik kaynağın avantajları, direnç kaynakçıları ve lazerler için kaynak yapmakta sorun yaratabilecek alüminyum, bakır ve magnezyum gibi yüksek termal iletken malzemeler için ortaya çıkmaktadır,” diyor Graff. “Ultrasonics is also very useful for joining a thin material to a thick material. “Ultrasonik, ince bir malzemeyi kalın bir malzemeye birleştirmek için de çok yararlıdır. If minimal disturbance of material properties due to heat is a requirement, ultrasonics is often the best welding process. Isı nedeniyle malzeme özelliklerinin asgari düzeyde bozulması gerekliyse, ultrasonik genellikle en iyi kaynak işlemidir.

  Graff, “Maliyet etkinliği sorunları, belirli bir kaynak yapabilme ya da yapamama ya da kapsamlı malzemelerden ve parça tasarımından geçme eğilimine düşme eğilimindedir” diye ekliyor.

  Wire attachment is a common application for ultrasonic welding. Tel bağlantısı ultrasonik kaynak için yaygın bir uygulamadır. It is a popular alternative to mechanical crimping, which raises reliability issues. Güvenilirlik sorunlarını ortaya çıkaran mekanik sıkma işlemine popüler bir alternatiftir.

  “Ultrasonic welding is very cost-effective for wire splicing applications,” claims DiFinizio. “Ultrasonik kaynak, tel birleştirme uygulamaları için çok uygun maliyetlidir” diyor DiFinizio. “The machine cost is very low and the tooling is available at low prices due to high volume manufacturing of standard spare parts. “Makine maliyeti çok düşüktür ve standart yedek parçaların yüksek hacimli üretimi nedeniyle takımlar düşük fiyatlarla mevcuttur.

  “Often, the price of an ultrasonic welder can be justified by the removal of another process such as a tinning station or by the removal of fasteners or clips. “Genellikle, bir ultrasonik kaynak makinesinin fiyatı, bir kalaylama istasyonu gibi başka bir işlemin çıkarılması veya bağlantı elemanlarının veya klipslerin çıkarılmasıyla doğrulanabilir. For instance, an ultrasonic tube sealer can reduce labor by at least one worker and eliminate stress injuries due to crimping and brazing methods.” Örneğin, bir ultrasonik boru kapatıcı, işçiliği en az bir işçi tarafından azaltabilir ve kıvırma ve lehimleme yöntemlerinden kaynaklanan stres yaralanmalarını ortadan kaldırabilir. ”

  In some applications, ultrasonics may be the only economical alternative. Bazı uygulamalarda, ultrasonik tek ekonomik alternatif olabilir. For instance, in many cases, aluminum parts cannot be joined by resistance welding or soldering. Örneğin, birçok durumda, alüminyum parçalar direnç kaynağı veya lehimleme ile birleştirilemez. According to Graff, “aluminum is very weldable ultrasonically, whereas it proves challenging to several conventional welding processes.” Graff'e göre, “alüminyum ultrasonik olarak çok kaynaklanabilir, oysa birçok geleneksel kaynak işlemine meydan okuyor.”

  This digital generator is available in frequencies of 15kHz, 20Khz, 28Khz,30 kHz, 35 kHz and 40Khz at a power range between 300 W and 3000 W. Programmable ramp up and ramp down times and infinitely variable adjustment of weld amplitudes are only some of the features of this product line. Bu dijital jeneratör, 300 W ile 3000 W arasındaki bir güç aralığında 15kHz, 20Khz, 28Khz, 30 kHz, 35 kHz ve 40Khz frekanslarında mevcuttur. bu ürün serisinin özellikleri. The biggest advantage of this generator is the wide frenquncy range, for example: the 20Khz generator, it can catch the frequency from 18~21khz, so it is easy to tuning. Bu jeneratörün en büyük avantajı, geniş frenquncy aralığıdır, örneğin: 20Khz jeneratör, 18 ~ 21khz frekansını yakalayabilir, bu nedenle ayarlanması kolaydır. Also it is easy for some ultrasonic new user. Ayrıca bazı yeni ultrasonik kullanıcılar için kolaydır.

   

  The main task of the generator is to transmit power to the transducer in such a way that the transducer is Universal Ultrasonic Generator for Welding most elcient at transforming electrical power into mechanical vibration power. Jeneratörün ana görevi, transdüsere ​​gücü transdüserin elektrik titreşimini mekanik titreşim gücüne dönüştürmede en elverişli Kaynak için Evrensel Ultrasonik Jeneratör olacak şekilde iletmektir. Output waveform of ultrasonic generator is sinusoidal and output frequency of particular generator is variable in narrow range. Ultrasonik jeneratörün çıkış dalga formu sinüsoidaldir ve belirli jeneratörün çıkış frekansı dar aralıkta değişkendir. Narrow frequency band and sinusoidal output voltage allow the use of a resonant converter . Dar frekans bandı ve sinüzoidal çıkış voltajı rezonant dönüştürücünün kullanımına izin verir. Such a solution eliminates commutation losses in power switching transistor, hence has better elciency compared to other converter designs. Böyle bir çözüm, güç anahtarlama transistöründeki komütasyon kayıplarını ortadan kaldırır, bu nedenle diğer dönüştürücü tasarımlarına kıyasla daha iyi bir açıklığa sahiptir. This approach was used to design ultrasonic generator presented in this article. Bu yaklaşım, bu makalede sunulan ultrasonik jeneratörü tasarlamak için kullanılmıştır. The unit can deliver to the load up to 2000W of continuous power in 20 kHz version. Ünite, 20 kHz versiyonda 2000W'a kadar sürekli güç yükü sağlayabilir. Other frequency variants of the device such as 30 kHz and 36 kHz were also developed. Cihazın 30 kHz ve 36 kHz gibi diğer frekans varyantları da geliştirilmiştir.

   

   

  birdvantage:

  Min out boyutu, kolay almak.

  Dijital jeneratör, frekansın kendisini izleyebilir.

  Kararlı çalışma, yüksek güç çıkışı.

  Dokunmatik ekran İsteğe bağlı, kolay kullanım.

  Kaynak, kesme ve sonokimyada yaygın olarak uygulanır.

  Parametre:

  Sıklık Güç Nominal çalışma akımı
  30kHz 800W 4 A
  1200W 6 A
  35kHz 800W 4 A
  1200W 6 A
  15kHz 1500W 8A
  3000W 15A
  20KHZ 1500W 8A
  3000W 15A

   

  Uygulama

  Uygulama Uygun

  Kaynak

  Mevcut
  Sızdırmazlık Mevcut
  Dikiş Mevcut
  Kesme Mevcut
  Sonokimya

  Mevcut, ancak en iyi değil, ekipmanı sıvıdaki boynuz olduğunda açarsanız, frekansı iyi yakalayabilir, herhangi bir yükleme yapmadan frekansı daha iyi izler.

   

  Metal kaynağı Available , but not the best. Mevcut, ama en iyisi değil. Metal welding always in high loading , it is better use a generator with well ventilation. Metal kaynak her zaman yüksek yükte, iyi havalandırmalı bir jeneratör kullanmak daha iyidir.
  Atomizasyon Mevcut

   

  İzin verilen maksimum ekipman ortamı

  Mevcut ortam sıcaklığı: -20C ° ila 40 ° C, aşırı çalışma sıcaklığı ekipmanın anormal çalışmasına ve güvenlik kazalarına neden olabilir.

  Available air humidity: less than 70%. Mevcut hava nemi:% 70'den az. Excessive air humidity may cause Short circuit of the internal electronic components. Aşırı hava nemi, dahili elektronik bileşenlerin kısa devre yapmasına neden olabilir.

  Maximum electromagnetic interference intensity: less than 120E. Maksimum elektromanyetik girişim yoğunluğu: 120E'den az. Larger than 120E will cause seriously interfere and damage the equipment. 120E'den büyük ekipmana ciddi müdahale ve hasar verir.

  Güç Gereksinimleri

  Güç girişi standardı: tek fazlı AC220V 50HZ / 60HZ.

  Giriş güç kaynağı voltajı dalgalanma aralığı: <% 10.

  Giriş güç kaynağı harmonik içeriği: <% 20.

  Giriş güç kaynağı akımı: 10A.

  Giriş güç kablosu çapı:> 1.5MM2.

   

   

   

  DEPOMUZ

                                   Kaynak / Kesme / Sızdırmazlık için Kolay Alın Ultrasonik Yüksek Güç Jeneratörü 1

  MAĞAZAMIZ

  Kaynak / Kesme / Sızdırmazlık için Kolay Alın Ultrasonik Yüksek Güç Jeneratörü 2

   

   

  İletişim bilgileri
  Hangzhou Xing Ultrasonic Equipment Co.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler